Ersen Martin sakatlandı

Ersen Martin sakatlandı.6963
  • Giriş : 17.03.2008 / 12:10:00

İspanya Birinci Ligi takımlarından Huelva'da forma giyen Ersen Martin, Murcia maçının sabahında yapılan taktik antrenmanın sol arka adelesinden sakatlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Ersen Martin'in geçtiğimiz cumartesi günü takımı Huelva'nın, Murcia ile oynayacağı maç sabahı yapılan taktik idmanında sol arka adalesinde şiddetli bir Ağrı hissettiği ve antrenmanı yarıda bıraktığı açıklandı. İlk 11'de başlayacağı maç kadrosundan çıkarılan Ersen Martin'in, daha sonra çekilen MR'ı sonrasında aşırı yüklenmeye dayalı sol arka adalesinde yırtık oluştuğu ve en az 3 hafta oynayamayacağı belirtildi.

Yaşadığı bu sakatlık olayından sonra çok üzüldüğünü belirten Ersen Martin, yaptığı açıklamada, ''Herkesin bildiği gibi buraya gelmeden önce uzun zamandır Futbol oynamadım. Bu yüzden kondisyon eksikliğim vardı. Ancak Huelva'da gerek hocamın gerekse taraftarların bana gösterdiği yoğun ilgi ve takımıma ligdeki bu zor günlerinde faydalı olabilmek amacıyla kendimi fazla zorladım. Tam hazır hale geliyorken bu talihsiz sakatlık çıktı.'' dedi.

Futbolda bunların olduğunu da belirten Ersen Martin, ''Sakatlığımı çabuk atlatıp, takımımın La Liga'da kalması için elimden geleni yapacağım. Bana güvenenleri mahçup etmeyip, Nihat Kahveci'den sonra Türkiye'nin İspanya'daki 2. gururu olmak istiyorum. Görev verilirse de İsviçre ile Avusturya'nın ortaklaşa düzenleyeceği Euro 2008'de Milli takıma en iyi şekilde hizmet etmek istiyorum.'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious