Ersen Martin'den FIFA'ya mektup

Ersen Martin'den FIFA'ya mektup.10820
  • Giriş : 25.09.2007 / 19:58:00

Ersen Martin'den FIFA'ya mektupTrabzonspor'un golcü oyuncusu Ersen Martin'in, FİFA'ya mektup göndererek Trabzonspor'da kalmak istediğini belirttiği bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bordo-mavili kulübün internet sitesinde yer alan haberde, Almanya'da ameliyat olan Ersen Martin'in FIFA'ya mektup gönderdiği belirtildi.

Ersen Martin'in mektubunda, Almanya'daki doktorların raporları doğrultusunda 8 hafta devam edecek rehabilitasyon süresi nedeniyle sakat olarak Recrativo Huelva Kulübü'ne gitmeyi değil, bunun yerine kendini daha iyi ve mutlu hissettiği Trabzonspor'da kalmayı istediğini kaydettiği ifade edildi.
FIFA'dan anlayış ve izin isteyen Ersen Martin'in yaklaşımı üzerine FIFA'nın Recrativo Huelva'ya bir yazı göndererek yaşanan bu gelişme üzerine bu konudaki düşüncelerini bildirmesi için İspanyol kulübüne 28 Eylül'e kadar süre verdiği de kaydedildi.

Recrativo Huelva Kulübü ile anlaşan Trabzonspor, İspanyol kulübünün parayı zamanında yatırmadığını gerekçe göstererek bu futbolcuyu vermekten vazgeçmişti. İspanyol kulübü, Trabzonspor'u FİFA'ya şikayet etmiş ve 2 kulüp FIFA'lık olmuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious