Ersoy'u şok eden sürpriz

  • Giriş : 10.08.2006 / 00:00:00

Türk Sanat Müziği’nin prensesi Muazzez Ersoy, sahne aldığı Hisar’da adeta şov yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

“25 yaşındayım”

Beş yıl aradan sonra tekrar Rumelihisarı’nda sahne alan Ersoy, şok üstüne şok yaşadı. Burada sahne almaktan dolayı çok mutlu olduğunu dile getiren Ersoy, “Bugün ayrı bir heyecan yaşıyorum. Çünkü beni dinlemeye; biricik torunum Muhammet Emir, oğlum Ender ve gelinim Feride gelmiş. Beni 25. yaşımda (!) yalnız bırakmayan canlarıma teşekkür ediyorum. Sahne ve televizyon programlarından bir türlü fırsat bulup da şöyle ağız tadıyla bir yaş günü kutlayamadım. Genellikle hep sahnelerde kutluyorum. Kendimi 25 yaşında gencecik bir sanatçı edasında görüyorum” diye konuştu.

Yıldızhan’dan büyük jest

Muazzez Ersoy, bir diğer şoku ise İzzet Yıldızhan’dan yedi. Ekranlardaki partneri İzzet Yıldızhan’ın, Ankara’da sahne alması yüzünden kendisini dinlemeye gelmemesine içerlediğini seyirciyle paylaşan başarılı sanatçı Ersoy, konserin ilerleyen dakikalarında Yıldızhan’ı karşısında görünce adeta şoka girdi. Ersoy’un doğumgünü için özel bir sürpriz hazırlayan Yıldızhan, ‘Canımın İçi’ adlı şarkısını, sanatçıya sarılarak seslendirdi ve ona kırmızı bir gül verdi. Yıldızhan, “Konser öncesi Muazzez hanımı arayarak, Ankara’da konserde olduğunu ve kendisini dinlemeye gelemeyeceğimi söyledim. Ona sürpriz yapmak istedim. Onu böyle bir gününde yalnız bırakamazdım” dedi.

Haberin var mı?

Muazzez Ersoy ile İzzet Yıldızhan, ‘Dagi’nin özel olarak hazırlattığı doğum günü pastasını beraber kestiler. Ünlü sanatçı konserinde alaturka şarkılarının yanı sıra yeni albümü ‘Nankör’den de parçalar seslendirdi. Şarkıcı, Coşkun Sabah’ın ünlü şarkısı ‘Haberin Var Mı’, Ülkü Aker’den ‘Kim Arar’, Ali Tekintüre’nin ise ‘Unutamazsın’ adlı şarkılarını seslendirirek kendisini dinlemeye gelen hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious