Ersöz'e ölümcül bakteri bulaştı!

Ersöz'e ölümcül bakteri bulaştı!.9436
  • Giriş : 04.04.2009 / 21:30:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 16:02:50

Asrın Davasıyla ilgili çok önemli bir gelişme yaşanıyor...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Emekli Tuğgeneral Levent Ersöz'ün, sadece prostat teşhisiyle gittiği GATA'da, komaya girdiği iddia ediliyor. Üstelik komaya götüren sürecin geçtiğimiz 5 gün içinde yaşandığı ifade ediliyor. Ersöz'ün avukatı Ali Rıza Dizdar da, müvekkilinin yoğun bakımda olduğunu doğruladı.

ETÖ SANIĞI'NA ÖLÜMCÜL BAKTERİ BULAŞTI

Peki Ersöz neden yoğun bakımda? Ersöz'e, toplum arasında, "et yiyen" diye tanımlanan öldürücü bir bakterinin bulaştığı belirtiliyor. Bakterinin tıbbi adı: "Nekrotizan Fasit". Ersöz'ün 5 gün içinde yoğun bakıma girmesine sebep olan bakteri çok ağır ve ciddi enfeksiyona yol açıyor.

İddialara göre, Ersöz'ün sağlık durumu, 28 Mart gününe kadar "sapasağlam" olarak kayıtlara geçmiş. Ancak ne olduysa 30 Mart'ta başlamış. Ersöz şimdi yoğun bakımda. Bulaşan bakterinin, ölüme sebep olabileceği ifade ediliyor.

IFrame

BULAŞTI MI BULAŞTIRILDI MI?

Peki bakterinin kaynağı ne? Hastanede enfeksiyon ihtimalinin bulunmadığı, dışarıdan enjekte edilmiş olmasından endişe duyuluyor.

Ersöz, Asrın Davası'nda en çok konuşulan isimlerden biri. Ersöz'ün adı, ölüm kuyuları, darbe planları, dönemin Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral Hilmi Özkök dahil olmak üzere yaklaşık 2 bin 500 kişinin yasadışı olarak dinletilmesi iddialarında geçiyor. Ve Ersöz'ün henüz ifadesi bile alınamadı. Şimdi ise komada.

Kamuoyu, sadece prostat olduğu belirtilen Ersöz'ün, nasıl olup da 5 gün içinde komalık hale geldiğini tartışıyor. Ve, "acaba komaya sokan bakteri dışarıdan mı enjekte edildi?" sorusu ciddi bir şüphe olarak duruyor.

Geçtiğimiz gün Asrın Davası'nda çok önemli bir provokasyon deşifre olmuştu. Tetikçi olduğu iddia edilen sanık Abdullah Arapoğulları, duruşma salonuna, parfüm şişesi içinde civa sokmaya çalışırken yakalanmıştı. Arapoğulları'nın, örneğin yemeğe katıldığında beyni sulandırıp, vücuda ağır hasarlar verdiren civayı, "nasıl temin ettiği ve bununla ne yapmak istediği?" günlerce konuşulmuştu.

ETÖ'nün, kendi üyelerini, itirafta bulunmalarını önlemek amacıyla öldürebileceği gündeme gelmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*