Ersöz'ün kızı ve avukatından son durum

Ersöz'ün kızı ve avukatından son durum.9425
  • Giriş : 18.01.2009 / 12:13:00

'Ergenekon' soruşturması kapsamında tutuklanan emekli tuğgeneral Levent Ersöz, kalp rahatsızlığı nedeniyle sevkedildiği hastanede yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


EMEKLİ TUĞGENERAL ERSÖZ'ÜN SAĞLIK DURUMU

Levent Ersöz'ün avukatı Gülten Güven, AA muhabirine yaptığı açıklamada, müvekkilinin, Kartal Koşuyolu Hastanesi'nde yoğun bakımda tedavi altında olduğunu öğrendiğini, ancak sağlık durumuna ilişkin net bir bilgi sahibi olmadığını söyledi.

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden de Ersöz'ün sağlık durumuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

Ersöz, kalp rahatsızlığı nedeniyle Metris Cezaevi'nden, önce Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne, buradan da Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevkedilmişti.

ERSÖZ'ÜN KIZI FULYA ERSÖZ, BABASININ YOĞUN BAKIMDA OLDUĞUNU VE UYUTULDUĞUNU BİLDİRDİ

''Ergenekon'' soruşturması kapsamında tutuklanan emekli Tuğgeneral Levent Ersöz'ün kızı Fulya Ersöz, babasının yoğun bakımda olduğunu ve uyutulduğunu bildirdi.

Tutuklu bulunduğu Metris Cezaevi'nden kalp rahatsızlığı nedeniyle Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Ersöz'ün kızı Fulya Ersöz, hastane önünde bekleyen basın mensuplarına babasının sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Fulya Ersöz, ''Her şeyden önce insani bir durum söz konusu. Babamın kendisi kalp hastası. Bir damarının yüzde 91'i tıkalı. Eskiden başka bir damarında stent takılıydı. Aile olarak anjiyo yapılmasını talep ediyoruz. Şu an hayati tehlikesi var. Kendisi yoğun bakımda ve uyutuluyor. Önce kalp rahatsızlığının sonra da prostat sorunun giderilmesini istiyoruz'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*