Ersun Yanal: 40 yıllık Trabzonlu gibi

Ersun Yanal: 40 yıllık Trabzonlu gibi.18057
  • Giriş : 04.03.2017 / 09:07:00

Ersun Yanal, Karabükspor galibiyeti sonrası çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Trabzonspor'un tecrübeli teknik direktörü Ersun Yanal, Karabükspor'u 1-0 mağlup eden takımı hakkında konuştu ve sonuçtan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

"Yeni stadımızda taraftarımızla Futbol mabedi haline geldi. Taraftarımıza teşekkür ediyorum. Biz oyun oynamaya çalışan bir takımız. Ligimizin en iyi koşan takımlardan bir tanesine karşı kazandık. Bir tane pozisyon verdik. Pozisyonlar bulduk. Farka gidip oyunu daha kolay haline getirebilirdik. Yeni stadımızda 7'de 0 mağlubiyet ve 2 gol yememiz çok iyi performans. Bizim önümüzde önemli bir zaman dilimi var."

(Yusuf Yazıcı için) Herkes gol kaçırabilir. Olacak bunlar. Galibiyet galibiyettir. Skora gidecek güveni vermek çok önemli.

Arjantin Milli Takımına seçilen Mas için Yanal; "Mas zaten milli takıma seçiliyordu. Çok hızlı uyum sağladı. sanki 40 yıllık Trabzonsporlu gibi. Milli takımda oynayan oyuncularımız fazla. Gençlerle tecrübelilerin karışımı çok iyi oldu."

Muhabirin maç sonu Mas'ın ve diğer oyuncuların yaptığı sevinç için "Kolbastısını beğendiniz mi" sorusuna tecrübeli hoca "Herkes çok çabuk öğrenmiş" dedi.

"Gelecek sezon şampiyonluğa oynayacak bir takım yaratmak en büyük hedefimiz"

ŞAMPİY10

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*