Ersun Yanal imzalıyor

Ersun Yanal imzalıyor.12307
  • Giriş : 26.10.2007 / 17:15:00

Bu akşam bordo-mavili takımın Kayserispor ile deplasmanda yapacağı maçı izleyen Ersun Yanal'ın, bu gece takım ile birlikte Trabzon'a geleceği belirtildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Yarın saat 11.00'de bordo-mavili takımın Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ndeki antrenmanına çıkacak olan Ersun Yanal'ın, saat 13.00'de 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 3 yıllık sözleşmeye imza atacağı kaydedildi.

Trabzonspor ile 1 milyon 300 bin Avroya anlaştığı belirtilen Ersun Yanal'ın ekibinde, 4 yardımcı antrenörün yer alacağı kaydedildi.

Bu arada, Karadeniz ekibinde Can Çobanoğlu'nun menajerliğe getirileceği yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

30. TEKNİK ADAM
Ersun Yanal, bordo-mavili takımda görev alacak olan 30. teknik adam olacak. Bordo-mavili takımda, bugüne dek 8'i yabancı olmak üzere 29 çalıştırıcı görev yaptı.

Daha önce Halil Özyazıcı, Harun Kılman, Erdoğan Gürhan, Ahmet Karlıklı, Altan Santepe, Kamuran Soykıray, Mustafa Ertan, Ahmet Suat Özyazıcı, Şükrü Ersoy, Özkan Sümer, İlyas Akçay, Jurgen Sunderman, Metin Türel, Werner Biscup, Şenol Güneş, Urbain Breams, George Leekens, Yılmaz Vural, Ali Kemal Denizci, Gordon Milne, Giray Bulak, Sadi Tekelioğlu, Hans Peter Briegel, Samet Aybaba, Turgay Semercioğlu, Ziya Doğan, İhsan Derelioğlu, Vahid Halilhodziç ve Sebastiao Lazaroni bordo-mavili takımda görev yapmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious