Ersun Yanal Trabzonspor'a

Ersun Yanal Trabzonspor'a.5696
  • Giriş : 09.10.2007 / 09:50:00

Trabzonspor'da aldığı başarısız sonuçlarla tartışılan isim haline gelen Ziya Doğan gidiyor mu?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fanatik gazetesinin haberine göre: "Trabzonspor Yönetimi, 'Ziya Doğan'ın arkasındayız' açıklamalarını yapsa da, bir 'B Planı' hazırlığında olduğu ve Ersun Yanal ile temasa geçildiği ileri sürüldü.

Hep savunuyorlar ama...

Trabzonspor'da hareketli günler yaşanıyor... Kulislerde konuşulan bir konu, camianın gündemine bomba gibi düştü. Başkan Nuri Albayrak, her fırsatta, hatta yöneticilerinin karşı fikirlerine rağmen, “Teknik heyet ile bir sorunumuz, görüş ayrılığımız yok. Zaten olsa yollarımızı ayırırız” ifadelerini kullansa da Bordo-Mavililer’in bir b planı hazırlığının startını da verdiği ileri sürüldü. Ortaya atılan isim ise hiç de yabancı değil...

Para sorunu olmuştu

Geçtiğimiz sezon başında da Trabzonspor’un gündemine gelen Ersun Yanal ile Karadeniz ekibinin yöneticilerini bir süredir temasta olduğu ortaya çıktı. Şu sıralar boşta olan ve spor yorumculuğu yapan Yanal ile yürütülen görüşmelerin ise sürdüğü ve başarılı hocayı ikna için de nabız yoklandığı bildirildi. Trabzonspor, Ersun Yanal ile masaya oturduğu dönemde parasal konularda anlaşma sağlanamamış, rota son anda yeni isimlere kaymıştı"

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious