Ersun Yanal üzgün konuştu

Ersun Yanal üzgün konuştu.9705
  • Giriş : 19.01.2008 / 20:31:00

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal Gençlerbirliği karşılaşmasından sonra buruk konuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında, “Şu andaki Trabzonspor"un tablosu hepimizi üzüyor. Trabzonspor takımının biz geldiğimiz günden bu yana yaşadığı problemlerle şu andaki geldiği nokta arasında bir değişiklik yok. Uğraşımız devam ediyor. Trabzonspor"da gerekli rejenerasyonun yapılması, bu takımı yarıştıracak kadro yapısına kavuşturulmasıyla ilgili bir hedef var. Bu süreçte son 15 güne girdik. Ama istediğimiz noktaya gelmedik tabii ki. Biz bu konudaki sorumlulukları üzerimize alacak kadar sağduyuluyuz. Oyuncularımızla da bunu konuştuk'' dedi. Yanal, sözlerini şöyle sürdürdü:
 
“Oyun içinde yaşadığımız sıkıntılar var. Seyirci konusunda hepimizin yaşadığı sıkıntılar var. Bugün bir takım seyircinin yönetime, takıma tepki göstermesi gerekli sinerjiyi oluşturamıyor. Takım kötü gidince eleştirilir, iyi gidince alkışlanır düşüncesi yanlış bir düşünce. Bunun değiştirilmesi gerekir.'' Yanal, hakemin yönetimiyle ilgili bir soruyu ise, “Hakemlerle ilgili çok fazla bir şey konuşmuyorum. İkili mücadelelerde takdir hakkını hep rakip takıma kullandı. Rakip oyuncu golde topu eliyle aldı. Ama bunların da hepsini yeneceksiniz. Ben takımın performansıyla ilgili çalışmayı istiyorum. Hakem iyi yönetmedi ama Umut da gol atmalıydı'' şeklinde cevapladı. Yanal, Trabzon"da sağlıklı bir ortam yaratılması gerektiğini de vurguladı.
   
ÖZDEMİR: DAHA İYİ OYNAYAN TARAFTIK
     
   Gençlerbirliği Oftaş Teknik Direktörü Osman Özdemir ise yaptığı açıklamada, “Bugünkü maçta futbolun ne kadar enteresan bir oyun olduğunu gördük. Oyunun hemen başında dikkatsiz davranarak bir gol yedik. Oyuncularım bugün 93. dakikaya kadar harika bir oyun ortaya koydular. Golü yediğimiz dakikadan son dakikaya kadar daha iyi organize olan daha fazla pozisyon üreten, daha iyi oynayan bizdik. Bugünkü futbolun kalitesinin çok üst düzeyde olduğunu düşünüyorum. Bu güzellikleri önümüzdeki maçlarda da sürdürmeyi amaçlıyoruz. Oyuncularımı kutluyorum'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious