Ersun Yanal'a güven geldi

Ersun Yanal'a güven geldi.15537
  • Giriş : 12.04.2009 / 09:20:00

Hacettepe'yi 4-1 yenen Trabzonspor'da Teknik Direktörü Ersun Yanal, ''Oyuncularıma güveniyorum. Kalan maçları da kazanabilecek güçteyiz'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, 4-1 kazandıkları Hacettepe maçından sonra düzenlediği basın toplantısında, oyuna istedikleri gibi başladıklarını belirterek, ''Duran bir toptan öne geçtik. Sonucu daha erken de alabilirdik. 2. yarı attığımız gollerle gerekli skoru yakaladık. Ben oyuncularıma güveniyorum. Oyuncularım, kalan maçları da kazanabilecek güçte'' diye konuştu.

Hacettepe Teknik Sorumlusu Ergün Penbe ise Trabzonspor maçında iyi bir netice almayı planladıklarını ancak bunu başaramadıklarını ifade ederek, ''Rakimizi tebrik ediyorum. Oyunun belirli bölümlerini iyi forse ettiler. Trabzonspor, iyi ayaklara sahip oyunculardan kurulu bir takım. Bu maçta da büyük takım olma avantajını iyi kullandılar. Trabzonspor'un oyundan düştüğü anlarda 11'e 11 devam edebilseydik, skor farklı olabilirdi. Duran toplardaki zaaflarımız yine ortaya çıktı ve golleri de bu şekilde yedik'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*