Ersun Yanal'a tam destek geldi

Ersun Yanal'a tam destek geldi.13151
  • Giriş : 29.03.2009 / 11:45:00

Trabzonspor yönetimi, Yanal ve takıma sahip çıkmaya devam ediyor...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yönetim, son dönemde eleştirilerin hedefi haline gelen Ersun Yanal ve takıma sahip çıkmaya devam ediyor, "İddiamızdan hiçbir şey kaybetmedik" mesajı yolluyor.

'Tekrar çıkışa geçeceğiz'

Fanatik gazetesinin haberine göre, Trabzonspor'un son haftalarda üst üste kaybettiği puanlar camianın canını sıkıp, eleştirilerin artmasına yol açarken, yönetimin takımı sahiplenişi ise sürüyor... Bunun son örneğini Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu sergiledi. Yaratılmaya çalışılan olumsuz havaya anlam veremediklerini dile getiren Bordo-Mavililer'in yöneticisi, “İddiamızdan hiçbir şey kaybetmedik. İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçıyla birlikte yeniden adımızdan söz ettireceğimize inanıyoruz” dedi.

'Sadece avantaj yitirdik'

Gelinen noktada yitirilen puanlar sebebiyle sadece avantaj kaybettiklerini de sözlerine ekleyen Hacısalihoğlu, “Zirve inadımız sonuna kadar sürecek” değerlendirmesini yaptı. Futbolculara ve teknik heyete güvenlerinin asla eksilmediğini belirten Karadeniz temsilcisinin asbaşkanı, “Oyuncularımızın da mevcut ortamdan bir an önce kurtulmak istediğini gözlemliyoruz. Ersun hocanın ve öğrencilerinin bu işin üstesinden geleceğinden kuşkumuz yok” ifadelerini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*