Ersun Yanal'ı konuştular

Ersun Yanal'ı konuştular.14526
  • Giriş : 27.04.2009 / 12:00:00

"Önce olayın şokunu atlatalım, durum değerlendirmesi yapacağız" diyen Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Sivasspor yenilgisi ve Ersun Yanal'ın durumu hakkında konuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kulüp asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, açıklamada, yönetim kurulu olarak Sivasspor maçının ardından herhangi bir karar almadıklarını belirterek, ''Yarın veya çarşamba günü bir durum değerlendirmesi yapacağız. Önce olayın bir şokunu üzerinden atalım. Sonra durum değerlendirmesi yapacağız'' dedi.

Hacısalihoğlu, bazı basın organlarında teknik direktör konusunda yazılan isimlere ilişkin olarak ise ''Gazeteler, kendi düşüncelerini yazıyorlar. Zaten birçok isim yazmışlar. Bizim bu konuda bir düşüncemiz, gündemimiz yok. Daha sakin, geniş katılımlı bir değerlendirme yapacağız'' diye konuştu.

Sivasspor maçında kötü bir Futbol ortaya koyduklarını ifade eden Hacısalihoğlu, şunları söyledi:
''Oyun başında şansız goller yedik. Ondan sonra da Futbol adına hiçbir şey yapmadık. Bu şartlarda da mağlubiyet kaçınılmazdı. 2-0'dan sonra oyun düzeni bozuldu, herkes ferdi bir şeyler yapmak istedi. Bunda da başarılı olunamayınca, kötü bir Futbol ortaya çıktı. Takımda herkes kesin galibiyet için oynadı. Ancak bunu beceremedi, başaramadı. Maçın başında yenen goller, hem morali bozdu, hem de oyun düzenini bozdu.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*