Ertuğrul Sağlam istifa etti

Ertuğrul Sağlam istifa etti.12863
  • Giriş : 07.11.2007 / 19:44:00
  • Güncelleme : 07.11.2007 / 19:44:49

Şampiyonlar Ligi'ndeki tarihi yenilgi sonrası Beşiktaş'ta sular durulmuyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın istifasını sunduğu bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Dün geceki yenilginin ardından Beşiktaş'da büyük bir şok yaşandı. Başkan Yıldırım Demirören, maçtan sonra soyunma odasına girerek futbolcuları ağır bir dille eleştirdi. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'da istifasını yönetime sundu, ancak yönetim istifayı kabul etmedi.

Liverpool hezimetinin ardından basın mensuplarının karşısına çıkan Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, "Bu skorun yükünü kaldırmak zor" deyip, istifa sinyali vermişti. Kafilenin kaldığı otelde Sağlam'ın istifa dilekçesini sunduğu ancak yönetimin istifayı kabul etmediği öğrenildi.

Yenen 8 gol sonrasında büyük üzüntü yaşayan Sağlam'ın stadı en son terk ettiği ve yaklaşık 15 dakika soyunma odasında tek başına oturduğu öğrenildi.

Sinan Engin'in bahanesi derbi

Sinan Engin ise şok yenilgiyi "Derbi ertelenseydi ve buraya daha diri bir takımla gelseydik, sonuç belki de farklı olurdu'' sözleri ile değerlendirdi.

Engin, 'Gerçekçi olmak lazım. Rakibimiz Liverpool'da oyuna sonradan girenlerin bile fiyatları 10-15 milyon dolar arasında. Liverpool ile İstanbul'da çok iyi mücadele etmiştik ama burada olmadı, üzgünüz' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious