Ertuğrul Sağlam Menderes'i istiyor

Ertuğrul Sağlam Menderes'i istiyor.18000
  • Giriş : 15.06.2009 / 10:06:00

Beşiktaş'ın genç yıldızlarından Menderes Korkmaz'ı bir yandan eski hocası Ertuğrul Sağlam Bursaspor'a almak isterken diğer yandan Avrupa'nın önemli kulüpleri transfer etmek istiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


Hollanda'dan Ajax ve Almanya'nın Stutgart takımlarının izleme komitesi tarafından takip edilen Menderes Korkmaz'ı geçtiğimiz sezon Ertuğrul Sağlam Beşiktaş 'ta PAF takımdan A takıma almıştı. Stoper mevkiinde görev yapan ve 1.89 boyunda olan Menderes, Ertuğrul Sağlam Beşiktaş'tan ayrılıkdan sonra Van Belediyespor'a kiralık verilmişti. Avrupa'nın önde gelen kulüplerinin izleme komiteleri tarafından takib edilen başarılı futbolcuyu Bursaspor transfer etmek istiyor. Yıldız futbolcuyu Ertuğrul Sağlam'ın yönetime verdiği transfer listesi doğrultusunda Bursaspor kulübü renklerine katmak isterken, Avrupa'dan Ajax ve Stutgart takımlarıda yakından ilgileniyorlar.

1989 doğumlu olan Menderes Korkmaz, güçlü fizigi, çabuklugu ve hava toplarındaki hakimiyetiyle dikkat çekiyor. Bursaspor'un transfer etmek istediği genç yıldızı Avrupa kulüplerinin yanısıra Süper Lig takımlarıda renklerine bağlamak istiyorlar.

Ajax ve Stutgart takımlarının yakından takip ettiği ve Turkcell Süper Lig'den bazı takımlarında almak istediği yıldız furbolcu, Beşiktaş'ın kabul etmesi durumunda ilk tercihinin, geçtiğimiz sezon kendisini Beşiktaş'ta PAF takımdan A takıma alan Ertuğrul Sağlam'ın teknik direktörlüğünü yaptığı Bursaspor olduğunu söyledi. Menderes, Bursaspor'a giderek eski hocasıyla birlikte tecrübe kazanıp daha sonra Avrupa kulüplerinin yolunu tutmayı planlıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*