Ertuğrul Sağlam: Sendeledik ama dimdik ayaktayız

Ertuğrul Sağlam: Sendeledik ama dimdik ayaktayız.9992
  • Giriş : 08.11.2007 / 15:41:00

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, 8-0'lık tarihi yenilgi üzerine basın toplantısı düzenledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sağlam, Salı günü Liverpool karşısında aldıkları 8-0'lık tarihi yenilgi üzerine basın toplantısı düzenledi.

"Camiamızdan ve taraftarımızdan tekrar özür diliyoruz" diyerek açıklmaasına başlayan Ertuğrul Sağlam, şöyle konuştu;

"Futbolda böyle anormal sonuçlar olur. Roma da Manchester United'a farklı yenildi. Bunu bir iş kazası olarak değerlendirmek istiyoruz. Bundan sonra alınan bu üzücü skoru nasıl telafi ederiz, bunun arayışı içerisindeyiz. Bu üzüntüyi biz yaşattık, bu sıkıntılı ortamdan çıkartacak olan da bizleriz.

15 gün kahraman ilan edilenler, maalesef aynı cocuklar 15 gün sonra böyle maç oynadılar. Cumartesi günü de çok önemli olduğunu söylediler. Sivas maçı için söz verdiler. Çocuklar bana böyle bir fırsatı kullanmak istediklerini söylediler. Cumartesi günkü maça bu çocuklarla çıkacağız. Cenaze evinde düğün yapanları gördükten sonra özellikle taraftarımızdan Beşiktaş'ı seven insanlardan birlik beraberlik adına kesinlikle destek istiyoruz. Beşiktaş'ı seven insanların bu çağrımıza kayıtsız kalmayacakları düşünüyoruz.

Kıyamet kopartacak hatalardan bu sezon en az bizim başımıza 4-5 tane geldi. Bu hatalar olmadığı taktirde bugün takımımız ligin tepesinde olduğunu düşünebiliriz. Şampiyonlar Ligi'nde bu lige kalıp da sıfır puanla bitirdiklerini düşünürsek geriye kalan maçlar için hala şansımız var.

Sendeledik ama başkanımızla teknik kadromuzla dimdik ayaktayız. Camiamıza o güzel günleri yaşatmak içi o gücü kendimizde görüyoruız. Herkes bunu böyle bilsin. En kısa zamanda bunu göstereceğiz."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious