Ertuğrul Sağlam sıkıntılı

Ertuğrul Sağlam sıkıntılı.18011
  • Giriş : 19.06.2008 / 09:32:00

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Beşiktaş Özkaynak Düzeni Koordinatör ve Teknik Direktörü Mehmet Ekşi ve ekibi tarafından yetiştirilen 37 genç oyuncu arasında seçme yapacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sağlam dün menajer Sinan Engin’e verdiği raporda, "Mehmet Ekşi ve ekibinin bugüne kadar yıldız takımından alıp genç ve PAF takıma kadar çıkardığı tüm yetenekli oyuncuları yeni sezona hazırlıyorum. İnanılmaz bir performanslara sahipler. Aralarında ayrım yapamıyorum. Bu nedenle kamp süresini uzatmak istiyorum. Kiralık olarak Altay’da oynayan Adem, Emre, Sezer, Can Erdem, Kürşat,Gökhan, Özgür, Zafer, Korcan’ın kumaşları mükemmel. A takımda oynayacak düzeydeler. Bu gençlerin hepsi süper. Bırakın A takımı, A Milli Takım’a adaylar" dedi.

Pilot takım kurulmalı

Sağlam, yardımcısı Mutlu Topçu ile Ümraniye Tesisleri’nde sabah ve akşam olmak üzere yaptırdığı iki çalışmada futbolcuların performanslarından memnun kalırken, "Tüm oyuncular yetenekli. Kimseyi bırakmak istemiyorum ama yabancı ve yerli kadromuzda tamamen 24 kişi olması gerekir. Şu anda 37 gençten sadece 5’ini almak istiyorum. Bu konuda oyuncular birbirleri ile inanılmaz rekabete gerdi. Bence Beşiktaş pilot takım kurmalı ve bu gençlerden yararlanmalı. Ya da çok iyi takımlara transferleri gerçekleştirilmeli" diye konuştu.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious