Ertuğrul Sağlam'ı çok ararız

Ertuğrul Sağlam'ı çok ararız.17130
  • Giriş : 29.10.2008 / 13:30:00
  • Güncelleme : 29.10.2008 / 13:02:36

Beşiktaş'ın altyapıdan sorumlu eski yöneticisi Sinan Vardar, Emre Özkan'ın A takımdan çıkarılıp PAF'a gönderilmesine sert tepki gösterdi: "Ertuğrul Sağlam'ı çok ararız"

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Vardar, "Emre kampın en iyilerinden biriydi. 1988 doğumlu, PAF'ta da oynayamıyor. İki ay daha beklense biz onu kiralık gönderebilirdik. Milli takıma seçilmiş, müthiş sol ayağı olan ve Türkiye'nin önemli yıldızı olabilecek bir stoper. Böyle bir oyuncuyu daha filizlendirmeden öldürüyoruz. Mustafa hocadan ümitliydim ama bu karar gösteriyor ki biz Ertuğrul Sağlam'ı çok ararız" diye konuştu.

90 VE SONRASI...

PAF statüsünün 7. maddesine göre 1 Ocak 1990 ve sonrası doğumlu oyuncular PAF takımlarda oynayabilir.

Son yolcu kim?

Beşiktaş'a gelir gelmez, kadroyu 22 kişiye düşüreceğini açıklayan Teknik Direktör Mustafa Denizli, PAF takıma gönderdiği Necip Uysal, Erdem Köse ve Emre Özkan'dan sonra 23 futbolcuyla yola devam etme kararı aldı.

Denizli'nin daha önce yaptığı açıklamalara göre mevcut kadrodan bir kişinin daha çıkması bekleniyor. Devre arası transfer dönemine kadar hiç bir oyuncu ile yollarını ayıramayacak olan Beşiktaş teknik heyetinin, ya Aydın ya da Batuhan gibi isimlerden birini PAF takıma göndermesi bekleniyor. Denizli'nin kadro planları arasında, devre arasına kadar mevcut 23 kişilik kadroyla yola devam etmesi de olduğu öğrenildi.

SABAH/MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*