Ertuğrul Sağlam'ın ailesi mutluluktan uçuyor

Ertuğrul Sağlam'ın ailesi mutluluktan uçuyor.11604
  • Giriş : 02.06.2007 / 15:04:00

Beşiktaş'ın çiçeği burnundaki teknik direktörü Ertuğrul Sağlam'ın Düzce'nin Akçakoca ilçesindeki anne ve babası, mutluluktan uçuyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

67 yaşındaki baba Yılmaz Sağlam, "İmza öncesi bir sürü dedikodu oldu ancak ben oğlumun imza atacağını biliyordum."dedi.
İlçeye bağlı Beyhanlı köyünde ikamet eden Ertuğrul'un Sağlam'ın annesi Fatma Sağlam ve babası Yılmaz Sağlam, bugünlerde çok mutlu. Baba Yılmaz Sağlam, evin bahçesindeki otları biçerek çevre düzenlemesi yaparken, anne Fatma Sağlam'da, bahçede marol ve soğan yetiştiriyor.

Oğluyla ilgili gazetelerde çıkan haberleri eşiyle birlikte inceleyen Yılmaz Sağlam, "Ertuğrul'un Beşiktaş'a antrenör olmasından dolayı çok gurur duyduk ve mutlu olduk. Oğlum, 7 yıl önce Beşiktaş'tan gözyaşları arasında ayrılırken ben, (Ağlayarak ayrıldığın yere gülerek döneceksin) demiştim. Öyle de oldu." dedi.

Ertuğrul Sağlam'ın imzasının dedikodulu olduğunu belirten Yılmaz Sağlam, şöyle konuştu: "İmza öncesi dedikodu oldu. Ancak ben Ertuğrul'un başaracağına inanıyordum. Öyle de oldu. İmza atmadan öncede beni aradı, konuştuk. Ertuğrul'a, (Önce Kayserispor'un başkanıyla konuş) dedim. O'da söylediğim gibi yaptı."

Sıkı bir Beşiktaş taraftarı olan Yılmaz Sağlam, bundan sonra Beşiktaş'ın maçlarını kaçırmayacağını söylüyor. Anne Fatma Sağlam da, "Bundan mutluluk veren başka bir şey olamaz. Allah başarı versin" dedi.

Beşiktaş'ın maçlarını bundan sonra kaçırmayacağını belirten Sağlam, "Oğlumla maçtan sonra konuştuk. Ertuğrul, ızgaramı, büftek ve dolmamı sever. Onlar hazır. Geldiğinde hemen yapacağım." ifadelerini kullandı. Anne ve baba Sağlam, oğullarının maça çıkmadan önce kendilerini arayarak hayır dualarını aldığını belirtiyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious