Eruyguru'n kızı TSK'ya çattı!

Eruyguru'n kızı TSK'ya çattı!.5811
  • Giriş : 26.03.2009 / 11:42:00

Paşa'nın kızı Org. Şener Eruygur'u arıyor ve "Allah TSK'nın belasını versin" sözleriyle biten şu konuşmayı yapıyor...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

LEVENT ERSÖZ'ÜN KIZI ERUYGUR'U ARADI: Şener Amca babam kötü, kalbi sıkışıyor

İddİanamede örgüt yöneticisi olmakla suçlanan emekli Tuğgeneral Levent Ersöz'ün kızı Fulya Ersöz'ün , emekli orgeneral Şener Eruygur ile yaptığı görüşmeye de yer verildi. 26. 03. 2008 tarihinde, saat 10.14'te yapılan görüşmede şu diyalog yaşandı:

Fulya: “Şener amcacım merhaba Fulya ben nasılsınız?”

Eruygur: “Sağol kızım sen nasılsın?”


Fulya: “Kötüyüm Şener amca babamın kalbi sıkışıyor. En son sizinle ilgili Yeni Şafak gazetesinde okuduğu olaylardan sonra. Ve bütün numaraları değiştirdi...”

Eruygur: “Neyi, anlamadım.”

Fulya: “Sizin en son yaptığınız bir konuşma var, Yeni Şafak'ta o kaydedilmiş. Ondan dolayı bugün şu anda kalbi sıkışıyor ben ona hakaret ettim bir sürü.”

Eruygur: “Kiminle konuşurken?”

Fulya: “Bilmiyorum bir gazeteci mi neyse işte... AKP ile ilgili mi ne konuşma olmuş. Siz böyle bir konuşmayı umarım yapmamışsınızdır. Yani bu adamın başı derde girecek. Ben şimdi babamla kavga ettim yeter artık diye.”

Eruygur: “Kızım bir baban beni bir arasın o zaman neymiş onu anlamadım.”

Fulya: “Görüşmek istemiyor şu anda hiç kimseyle görüşmüyor. Benim de sizi aradığımı bilmesin zaten. 'Bu olaylar ne zaman bitecek, yeter artık normal bir gün istiyorum'diye kalbi sıkışıyor. Yeter Şener Amca yeter ya! Allah bin türlü belalarını versin hepsinin TSK'nın da!”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*