Erzincan'da korku dolu anlar!

Erzincan'da korku dolu anlar!.10709
  • Giriş : 01.12.2008 / 23:51:00

Erzincan'da bir mobilya atölyesinde çıkan yangın, sanayi esnafına korkulu anlar yaşattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Edinilen bilgiye göre, Karaağaç Mahallesi Sanayi Çarşısı 789 Sokak'ta bulunan mobilya atölyesinin çatı katında akşam saat 20.00 sıralarında yangın çıktı. Henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan yangında yaklaşık 15 ton odun ve mobilya malzemesi yandı.

Yangına, Erzincan Belediyesi'ne ait 3 itfaiye aracı ve 2 su tankeri ile müdahale edildi. Keresteci esnafınında bulunduğu alana yangının sıçramaması için yoğun çaba sarf edildi. Yaklaşık 1 saat süren çalışma sonudu yangın, başka işyerlerine sıçramadan kontrol altına alındı.

Polisler yangın mahalinde vatandaşları yangın mahaline yaklaştırmazken, yangının diğer dükkanlara sıçrama ihtimaline karşı esnaflar da tedbir aldı.

Erzincan Emniyet Müdürü Ahmet Çimen, yangın mahaline gelerek bilgi aldı. Yangında yaklaşık 25 bin YTL maddi hasar meydana geldiği öğrenildi.

Bu arada, itfaiye ekiplerinin soğutma çalışması yaptığı sırada su tankerinden itfaiye aracına su nakli yapılması ilginç görüntüler ortaya çıktı. İtfaiye aracına su nakli yapılırken suyun yarısı boşa akarken, akıntıyı önlemek için itfaiye personeli ayağı ile hortumu şıkıştırmaya çalıştı.

haber-24

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*