Eşcinsel astsubay ordudan istifa etti

Eşcinsel astsubay ordudan istifa etti.10308
  • Giriş : 05.02.2009 / 13:40:00

Yüksek okul öğrencisi ile eşcinsel ilişkiye girip çekilen görüntülerle şantaj yapan Janarma Kıdemli Başçavuş hakkında soruşturma açılınca ordudan istifa etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Havza Meslek Yüksek Okulu İşletme Bölümü 2. Sınıf öğrencisi Tolga B. ile birlikte eşcinsel ilişkiye girdiği ve Tolga B.'nin ilişkide bulunduğu kişileri görüntüye alarak 4 kişi ile birlikte şantaj yaptığı iddiası ile hakkında soruşturma açılan Osmancık İlce Jandarma Komutanlığı'nda görevli J.Kd. Başçavuş İsmail. A. görevinden istifa etti. Sınıf Öğretmeni ise, Vali tarafından açığa alındı.

Tolga B., Mustafa.A., Nurullah.E., Süleyman.E ve Hüseyin .F.'nin, öğretmen A.Ş ve E.B isimli bir şahıs ile Osmancık İlçe Jandarma Komutanlığı'nda görevli J.Kd.Başçavuş İsmail A.'ya ait görüntüler ile şantaj yaparak 10 bin TL. civarında para aldığı, şantaj yapan kişilerin tekrar para istemesi üzerine şantaja uğradığını iddia edenlerden birinin Çorum Cumhuriyet Savcılığı'na şikayette bulunması üzerine ortaya çıkan olayda şantaj yaptığı iddia edilen 4 kişi geçtiğimiz Cuma günü soruşturma ile ilgili Çorum Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınmış, yapılan soruşturma ve kovuşturma sonucu olayla ilgili 4 kişi tutuklanmıştı.

Tutuklamanın ardından hakkında idari soruşturma açılan Osmancık İlçe Jandarma Komutanlığı'nda görevli J.Kd. Başçavuş İsmail. A.'nın soruşturmanın hafta sonuna denk gelmesinden faydalanarak Pazartesi günü görevinden istifa ettiği ve istifanın yetkili merciler tarafından kabul edildiği öğrenildi.

Osmancık İlçe Jandarma Komutanlığı'nda görevli J.Kd. Başçavuş İsmail. A. istifasının ardından Osmancık'ı terk ederek eşi ve bir çocuğu ile memleketi olan Ankara'ya gittiği belirtiliyor.

Çorum'da bir ilköğretim okulunda öğretmen olarak çalışırken adı Fiili livata olayına karışan A.Ş, Çorum Valisi Mustafa Toprak onayı ile geçtiğimiz Pazar günü görevinden açığa alındı. Vali Mustafa Toprak tarafından görevinden açığa alınan evli ve iki çocuk babası olan A.Ş. hakkında ise idari soruşturma devam ediyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*