Eşi ve baldızını caddede bıçakla yaraladı

  • Giriş : 21.02.2007 / 00:00:00

DENİZLİ'de emekli mübaşir Murat Çivici, caddede karşılaştığı ayrı yaşadığı eşi Hanife Çivici ve baldızı Hatice Kılınç'ı dövüp bıçaklayarak hastanelik etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Olay, dün Dumlupınar Caddesi Çıtır Ekmek Fabrikası önünde saat 18.00 sıralarında meydana geldi. 28 yıllık evli 48 yaşındaki Murat Çivici, 11 ay önce eşi 45 yaşındaki Hanife Çivici ile kavga etti. İki çocuklu çift kavga sonrası ayrı yaşamaya başladı. Murat Çivici, dün marketten alışverişten dönen eşi Hanife ve baldızı 52 yaşındaki Hatice Kılınç ile karşılaşınca aralarında tartışma başladı. Tartışma kavgaya dönüşünce Çivici eşi ve baldızına bıçakla saldırdı. Hanife Çivici bıçakla elinden, baldızı ise başından ve elinden yaralandı. Kavga sırasında Murat Çivici de eşinin ve baldızının çanta darbeleriyle başından hafif yaralandı.

Olay yerinde baygınlık geçiren Hatice Kılınç'a 112 Acil Servis ambulansı gelinceye kadar vatandaşlar müdahale etti. Vatandaşlar, Hatice Kılınç'ın dilinin nefes borusunu tıkayıp tıkamadığını anlamaya çalıştı. Bu sırada gelen 112 Acil Servis ekipleri, Kılınç'ı ve kardeşi Çivici'yi Denizli Devlet Hastanesi'ne götürdü.

Polis tarafından gözaltına alınan Murat Çivici eşiyle ayrı yaşadığını, olay sırasında konuşmak istediğini, ancak aralarında kavga çıktığını söyledi.

Doktorlar, hastanede tedavi altına alınan Kılınç ve Çivici'nin sağlık durumlarının iyi olduğu söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious