Eşine kızdı çocuklarına kıydı!

Eşine kızdı çocuklarına kıydı!.10867
  • Giriş : 20.06.2008 / 23:55:00
  • Güncelleme : 20.06.2008 / 23:55:00

Muğla'nın Dalaman İlçesi'nde eşinin evi terk etmesi üzerine bunalıma giren baba, 4 çocuğunu ve kendisini sinek ilacı ile zehirledi. Olayda 2 ölü var 3 kişi de komada.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Muğla'nın Dalaman ilçesinde eşinin evi terk etmesi üzerine bunalıma giren baba, 4 çocuğunu ve kendisini sinek ilacı ile zehirledi. Olayda baba ile bir çocuğu öldü.

Alına bilgiye göre, Dalaman'ın Söğütlüyurt Mahallesi'nde meydana gelen olayda, eşinin evi terk etmesine sinirlenen Naver Özdim (31), dört çocuğuna sinek ilacı içirdi, ardından ilaçtan kendi içti.

Sinek ilacı içerek zehirlenen Baba Naver Özdim ile (31) oğlu Müslüm Özdim (6) olay yerinde hayatını kaybetti. Fethiye'deki hastanelerde tedavi altına alınan diğer üç çocuk Selda (11), Nurcan (10) ve Tülin (4) ise yoğun bakımda tedavi altına alındı. Hayati tehlikeyi atlamadıkları öğrenilen çocukların yakınlarından da haber alınamıyor.
Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Muğla Valisi Ahmet Altıparmak, Söğütlüyurt Mahallesi'nde yaşayan Laver Özdin (33) ve 4 çocuğunun komşuları tarafından baygın vaziyette bulunarak Dalaman Devlet Hastanesine getirildiğini hatırlattı. Vali Altıparmak, ''Hastanede yapılan müdahalelere rağmen baba Laver Özdin ve çocuklardan Müslim (8) yaşamını yitirmiş. Hayati tehlikesi bulunan çocuklardan Nurcan (10), Selda (14) ve Tülin (4) ise ilk müdahalenin ardından Fethiye'deki 2 özel hastanede tedavi altına alınmış. 3 çocuğun hayati tehlikesi devam ediyor'' diye konuştu.

-HAYATA YENİDEN DÖNDÜ-

Öte yandan, Fethiye'de tedavi altına alınan çocuklardan Selda (14) Özdin'in tedavi altına alındığı özel hastaneye getirildiğinde kalbinin durmuş olduğu, doktorların yaptığı müdahalenin ardından yeniden kalbinin çalışmaya başladığı öğrenildi.

Selda Özdin'in hastanenin yoğun bakım servisinde tedavisinin sürdüğü belirtiliyor.

-BABA ÖZDİN, EŞİNİ BULMAK İÇİN TV KANALLARINA ÇIKMIŞ-

Bu arada, baba Laver Özdin'in 2007 yılında Dalaman Cumhuriyet Başsavcılığına başvurduğu ve eşinin Dalaman Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfınca verilen 50 YTL yardımı almak için evden çıktığını ve bir daha geri dönmediğini öne sürerek yardım istediği, eşini bulabilmek için televizyon kanallarındaki programlara katıldığı bildirildi.

Olayın yaşandığı evin fiziki olarak kullanılmaz durumda olduğu, ölen şahsın Kaymakamlığın ve komşuların yaptığı yardımla yaşamını devam ettirdiği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious