eşini, öldürüp kuyuya atmış

  • Giriş : 17.04.2007 / 00:00:00

Gebze’de 55 yaşındaki Remzi Soysal’ın, eşi Selime Soysal’ı 3.5 ay önce tabanca ile öldürdükten sonra cesedini evlerinin arkasında bulunun 18 metre derinliğindeki kuyuya attığı ortaya çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

2 çocukları da Almanya’da bulunan ve Beylikbağı Mahallesinde yaşayan 35 yıllık evli Remzi Soysal, iddiaya göre yaklaşık 3.5 ay önce yaşındaki eşi Selime Soysal’ı, sarhoş olarak geldiği evde kapıyı geç açtığı için başından tek kurşunla vurarak öldürdü ve cesedini evlerinin arkasında bulunan 18 metre derinliğindeki kuyuya attı. Daha sonra Remzi Soysal, eşini soran komşuları ile yakınlarına sürekli olarak “Almanya’daki çocuklarının yanına gitti'' dedi. Ancak bir komşuları, Almanya’daki çocuklarını araması ve Selime Sosyal’ın orada olmadığını öğrenmesi üzerine durumdan şüphelenerek polise ihbarda bulundu.
Harekete geçen ekipler Remzi Soysal’ı gözaltına aldı. Remzi Soysal biraz sıkıştırılınca, eşini sarhoş olarak eve geldiğinde, alkolün de etkisiyle kapıyı geç açması sonucu başından vurarak öldürdüğünü, cesedi de kuyuya attığını itiraf etti.
Polis Selime Soysal’ın cesedini, Cumhuriyet Savcısı’nın gözetiminde itfaiyenin de yardımıyla uzun çabalar sonucu kuyudan çıkarttı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious