Eşini çok seviyormuş!

  • Giriş : 05.09.2006 / 00:00:00

Eşini boğarak buzdolabına koyan zanlı, unutursa çürümesini istemediği için buzdolabına koymuş.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Eşi Alev Er'i (37) öldürdükten sonra çömelir pozisyonda buzdolabına koyduğu iddia edilen kocası Ş.E. (40), Gelibolu'dan Urla'ya getirildi. Olayın meydana geldiği evde tatbikat yaptırılan katil zanlısı Ş.E., eşini çok sevdiğini ve küçük yaşta evlendiğini aktararak, "Unutursam çürümesini istemedim. Eşimi bozulmasın diye buzdolabına koydum." dedi.

Zanlı Ş.E.'nin polise verdiği ifadede, eşini çok sevdiğini ve eşinin boşanmak istemesi nedeniyle öldürdüğünü söylediği ileri sürüldü. Kendisinden boşanmak isteyen eşi Alev Er ile tartışan Ş.E., eşini televizyon kablosu ile boğduktan sonra tek çocuklarını da yanına alarak Gelibolu'daki akrabalarının yanına gitmişti. Ş.E., burada başka bir suç nedeniyle gözaltına alınınca cinayeti polislere itiraf etmişti.

Balıkçılık yaptığı belirtilen Ş.E., Gelibolu'ya gönderilen bir ekip tarafından alınarak Urla'ya getirildi. Urla İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde ifadesi alınan zanlının, eşiyle 18 yaşında evlendiğini ve onu çok sevdiğini, eşinin boşunmak istemesi nedeniyle çıkan tartışmada öldürdüğünü söylediği iddia edildi.

Emniyetteki işlemleri tamamlanan zanlı Ş.E. Urla Adliyesi'ne sevk edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious