Eşini döverek öldürdü

  • Giriş : 14.12.2006 / 00:00:00

KASTAMONU Belediyesi'nden emekli olan 61 yaşındaki Muhittin Kibaroğlu, eşi, 57 yaşındaki Perihan Kibaroğlu'nu döverek öldürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kastamonu merkez Topçuoğlu Mahallesi Çukurçeşme Sokak’ta bulunan M. Yılmaz Apartmanı'nda oturan Kibaroğlu çifti, dün akşam bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı. Sürekli alkol alan Muhittin Kibaroğlu, daha önce de sık dövdüğü eşi ile tartıştıktan sonra dayak atmaya başladı.

Perihan Kibaroğlu'nun yere cansız yığılmasından sonra korkup kaçan Muhittin Kibaroğlu, komşularının haber vermesi üzerine gelen polis tarafından arkadaşının yanında yakalandı.

Yapılan incelemede öldürülen Kibaroğlu'nun vücudunda çok sayıda morluk olduğu görüldü. Komşuları, Perihan Kibaroğlu'nun sık sık eşinden dayak yediğini anlatırken Muhittin Kibaroğlu, polisteki ifadesinde suçunu itiraf etti.

Olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısı, yaklaşık 2 saat inceleme yaptı. Savcının incelemesi sonrası talihsiz kadının cesedi otopsi yapılmak üzere Dr. Münif İslamoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Polis ve Cumhuriyet Savcılığı olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious