Eşini fare zehiri ile öldürdü

  • Giriş : 09.03.2007 / 00:00:00

Kilis'te, eşini fare zehiri ve tarım ilacıyla zehirleyerek öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan kadın tutuklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edinilen bilgiye göre, Nedim Ökmen mahallesindeki Şakir Atik Sokak 29 numaralı evde Nuray Arefeoğlu (39), üvey çocuklarını arayarak, babaları Duran Arefeoğlu'nun kalp krizi geçirdiğini söyledi.

Bunun üzerine olay yerine gelen Duran Arefeoğlu'nun (77) çocukları, babalarının öldüğünü öğrendi. Babalarının ölümünden kuşkulanan çocuklarının bildirmesi üzerine olay yerine gelen polis, inceleme başlattı.

Duran Arefeoğlu'nun Kilis Devlet Hastanesi'nde yapılan otopsisinde, fare zehiri ve tarım ilacıyla zehirlendiği belirlendi.

Olayla ilgili olarak Nuray Arefeoğlu gözaltına alındı.

Duran Arefeoğlu'nun, 3 yıl önce Nuray Arefeoğlu ile ikinci evliliğini yaptığı ve 2 yaşında bir kız çocukları olduğu belirtildi.

Eşi Duran Arefeoğlu'nu zehirleyerek öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan Nuray Arefeoğlu'nun, ifadesinde, eşinin kendisine sürekli kötü davrandığını, bu nedenle öldürdüğünü söylediği öğrenildi.

Nuray Arefeoğlu'nun, yetiştirme yurdunda büyüdüğü, ilk evliliğini yaptığında yurttan ayrıldığını, eşinden geçimsizlik nedeniyle boşandığını, 2 çocuğunu yetiştirme yurduna yerleştirdiğini, daha sonra da Duran Arefeoğlu ile evlendiğini belirttiği kaydedildi.

Arefeoğlu, çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konuldu.

Duran Arefeoğlu'nun cesedi ise otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious