Eşini taciz eden adamı vurdu, karısının ifadesi kahretti

Eşini taciz eden adamı vurdu, karısının ifadesi kahretti.12528
  • Giriş : 21.05.2008 / 07:41:00
  • Güncelleme : 21.05.2008 / 00:03:21

Eşini taciz ettiğini düşündüğü kişiyi vuran adam hapisteyken eşi tacizciyle ilişkiye girdiğini itiraf etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Muzaffer Aktulum karısına sarkıntılık ettiği gerekçesiyle bir kişiyi öldürdü. Karı-koca gözaltına alındı. Polis sorgusunda zanlının karısı Füsun Aktulum, “Ölen kişiyle bir kez pansiyonda bir kez de evimde birlikte oldum” dedi.

İZMİR’in Bornova İlçesi’nde yaşanan olay şöyle gelişti: Tarım İl Müdürlüğü’nde şoförlük yapan Muzaffer Aktulum (42), eşi Füsun Aktulum’un cep telefonunda tanımadığı bir numara görünce sinirlendi. Bir bankada çalışan Füsun Aktulum’un (35), numaranın müşterisine ait olduğunu söylemesine rağmen ikna olmayan Aktulum, eşine zorla numaranın sahibi olan Seydi Ahmet Güçlü’yü (42) arattırıp kızlarının okulunda randevu vermesini istedi. Aktulum, yanına eşini, kızı Büşra’yı (11) ve iki erkek kardeşini alarak buluşma yerine gitti.

Yedek şarjörle öldürdü

Güçlü’nün buluşma yerine gelmesiyle deliye dönen Aktulum, tabancasını çıkardı. Bu sırada yaşanan boğuşma sırasında tabancanın ateş almasıyla zanlının kardeşlerinden Yaşar parmağından, Yusuf ise karnından yaralandı. Füsun Aktulum, eşinin elindeki silahı alarak Seydi Güçlü’ye verdi. Güçlü de şarjörünü çıkartıp silahı elinde tutmaya başladı. Sinirinin geçtiğini, sakinleştiğini söyleyip, Güçlü’den silahı alan Aktulum, birden park halindeki otomobiline koşup içerde bulunan yedek şarjörünü alarak tabancasına taktı. Sonra da kaçmaya çalışan Güçlü’yü 5 kurşunla vurarak öldürdü. Aktulum ve eşi gözaltına alındı. Eşiye birlikte tutuklanan Füsun Aktulum’un polisteki ifadesinde, öldürülen S. Ahmet Güçlü’yle Urla İlçesi’ndeki pansiyonda ve evinde cinsel ilişkiye girdiğini itiraf ettiği ortaya çıktı. Uğruna cinayet işlediği eşinin kendisine sadece arkadaş olduklarını söylediği adamla ilişkiye girdiği itirafını cezaevinde öğrenen Muzaffer Aktulum boşanma davası açtı.

VATAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious