Eşini ve sevgilisini öldürüp intihar etti

Eşini ve sevgilisini öldürüp intihar etti.7328
  • Giriş : 27.01.2009 / 16:09:00

Keçiören'de kuaförlük yapan bir kişi, eşi ve sevgilisi olduğu bildirilen başka bir kadını öldürdükten sonra intihar etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Emniyet yetkililerinden alınan bilgiye göre, dün gece geç saatlerde Keçiören Gün Sazak Caddesi'ndeki boş arazide bir ceset bulundu.

Cinayet Büro Amirliği ekipleri, silahla vurularak öldürülen kişinin 25 yaşındaki Suna Sert olduğunu belirledi.

Olayı aydınlatmak için çalışmalara başlayan dedektifler, Suna Sert ile duygusal ilişkisi olduğu belirlenen Bayram Çakıcı'yı sorgulamak üzere Özgürlük Caddesi üzerindeki evine gitti.

Çakıcı'nın evine giren ekipler, 2 aylık eşi Sibel Çakıcı'nın da silahla öldürüldüğünü belirlediler. Bu sırada başka bir odaya giren polisler, Bayram Çakıcı'nın cesediyle karşılaştı.

Bayram Çakıcı'nın elinde 9 milimetre çapında silah bulan cinayet büro amirliği ekipleri, Çakıcı'nın intihar ettiğini belirledi.

Emniyet yetkilileri, Suna Sert ve Sibel Çakıcı'nın öldürüldüğü yerlerde de 9 milimetre çapında silaha ait boş kovanlar bulunduğunu belirterek, Bayram Çakıcı'nın intihar etmeden önce Suna Sert'i daha sonra da 2 aylık eşini öldürmüş olabileceğini ifade ettiler.

Yetkililer, her üç olayda bulunan boş kovanların balistik incelemesinin ardından olayın kesinlik kazanacağını söylediler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*