Eşini ve üvey kızını öldüren kişi yakalandı

Eşini ve üvey kızını öldüren kişi yakalandı.12214
  • Giriş : 04.02.2008 / 16:24:00

Antalya'da bir kişi 3 yaşındaki kızının gözleri önünde, imam nikahıyla yaşadığı eşini ve üvey kızını silahla ateş ederek öldürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Eşi ve üvey kızını öldürdükten sonra kendi küçük kızını yanına alarak kaçan şahıs, akrabalarının evinin yanında bulunan bir arabada yakalandı. 7-8 yıldan beri imam nikahlı olarak yaşayan çiftin sık sık kavga ettiği ileri sürülürken, 2 aydan beri de ayrı yaşamaya başladıkları öğrenildi.


Antalya'da kuafördeki eşi ve kızını kafalarına birer kurşun sıkarak öldürdükten sonra küçük kızı Tuğyen'i de yanına alarak kaçan şahsın isminin Beyiş Ö. (31) olduğu öğrenildi. Beyiş Ö'nün kuaförde öldürdüğü eşi Tuğba Reçber'le 7-8 yıldan beri imam nikahlı olarak birlikte yaşadığı, Şerife Hicret Reçber'in de gerçek kızı olmadığı ve Tuğba Reçber'in daha önceki evliliğinden olduğu bildirildi.

Görgü tanıklarından alınan bilgiye göre olay şu şekilde gelişti. Tuğba Reçber kızı Şerife Hicret ve 3 yaşındaki kızı Tuğyan Ö.'yü de yanına alarak Altındağ Mahallesi 167. Sokak'ta bulunan Funda Bayan Kuaförüne gitti. Tuğba Reçber iki kızıyla birlikte burada otururken, Beyiş Ö. kuaföre gelerek eşi ve kızına hitaben 'ben size buraya gelmeyin demedim mi? Neden buraya geldiniz.' diyerek yanında getirdiği silahı çıkardı. Bunun üzerine Tuğba Reçber meseleleri konuşarak çözebileceklerini söyledi. Beyiş Ö. eşinin söylediklerine aldırmadı 3 yaşındaki kızının gözleri önünde silahla ateş ederek önce üvey kızını sonra da eşini öldürdü.

Beyiş Ö. daha sonra da küçük kızı Tuğyeni yanına alarak kayıplara karıştı. Olaydan sonra geniş çaplı araştırma başlatan polis, imam nikahlı eşi ve üvey kızını öldüren Beyiş Ö.'yü bugün öğle saatlerinde bir yakınının evinin yakınlarında arabanın içinde yakaladı. Daha önceden dolmuşçuluk yaptığı belirlenen Beyiş Ö.'nün bir süreden beri kahvehane işlettiği belirtildi.

Polis olayla ilgili çalışmasını sürdürürken, ölen Tuğba Reçber'in daha önceden yaşlı birisiyle evlendiği, Şerife Hicret Reçber'in dünyaya gelmesinin ardından 3 yıl birlikte yaşadıktan sonra eşinden ayrıldığı, sonra da Beyiş Ö. ile evlendiği belirlendi. 7-8 yıldan beri imam nikahlı olarak birlikte yaşayan Beyiş Ö. ve Tuğba Reçber'in 3 yaşlarında Tuğyen isminde bir kız çocuklarının olduğu ve sık sık kavga ettikleri öğrenildi. Beyiş Ö.'nün Tuğba Reçber'i sık sık dövdüğü iddia edilirken, 2 ay önce yine dayak meselesi yüzünden ayrıldıkları ve ayrı yaşamaya başladıkları belirtildi.

Polis olayla ilgili çalışmasını geniş çaplı olarak sürdürüyor.

CİHAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious