Eşinin gözü önünde öldürüldü

Eşinin gözü önünde öldürüldü.8974
  • Giriş : 30.01.2008 / 16:57:00

Antalya'da, bir şirkette muhasebecilik yapan 43 yaşındaki Ahmet İrap, baldızını sürekli rahatsız ettiği için konuşmaya gittiği 29 yaşındaki Çağdaş Şimşek tarafından yanındaki eşi Şenay İrap'ın gözü önünde bıçaklanarak öldürüldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İrap'ın, muhasebecilik ruhsatnamesinin ise bugün çıktığı belirtildi.

Olay, dün akşam saatlerinde Yenigün Mahallesi 1058 Sokak içerisinde meydana geldi. İddiaya göre işsiz olan Çağdaş Şimşek, özel bir şirkette muhasebecilik yapan Ahmet İrap'ın eşinin kız kardeşi N.Ç.'ye birçok kez arkadaşlık teklif etti ancak her defasında reddedildi. Dün akşam saatlerinde N.Ç.'nin oturduğu Yenigün Mahallesi'ne gelen Şimşek, kendisiyle görüşmek istedi. Yalnız yaşayan N.Ç., hemen ablası Şenay ve eniştesi Ahmet İrap'ı arayarak yardım istedi.

Muhasebeci İrap, eşini de yanına alarak, motosikletiyle mahalleye geldi. Ahmet İrap, 1058 Sokak üzerinde Şimşek'le karşılaştı. İkili arasındaki konuşma bir süre sonra tartışmaya, ardından kavgaya dönüştü. Taraflar birbirlerine bıçak ve sopalarla saldırırken, İrap göğsünden bıçakla yaralandı. Şimşek ise yüzüne aldığı sopa darbesiyle yere düştü. Eşi gözlerinin önünde bıçaklanan Şenay İrap, 112 Acil Servis'i arayarak, olay yerine ambulans çağırdı. Kısa sürede gelen sağlık ekipleri, ilk müdahalenin ardından Ahmet İrap'ı ambulansa bindirdi. Ağır yaralı İrap, Atatürk Devlet Hastanesi'ne götürülürken yolda yaşamını yitirdi.

Gözüne aldığı darbe sonrası Antalya Devlet Hastanesi'ne gelen Şimşek, tedavisinin ardından polis tarafından gözaltına alındı. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu Morgu'nda otopsisi yapılan Ahmet İrap'ın cenazesi ise toprağa verilmek üzere memleketi Çorum'a gönderildi.

Ölen Ahmet İrap'ın muhasebecilik ruhsatnamesinin ise bugün çıktığı belirtildi. Çağdaş Şimşek ifadesinin ardından adliyeye sevk edilecek.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious