Eski başkandan Lincoln'e veryansın

Eski başkandan Lincoln'e veryansın.11956
  • Giriş : 29.06.2009 / 20:29:00

Yeni sezon hazırlıklarını Hollanda'da yüksek tempolu antrenmanlarla südüren G.Saray'da Lincoln'ün ortalıkta gözükmemesi eski başkanları kızdırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Galatasaray yeni sezonun hazırlıklarını Hollanda'da yüksek tempolu antrenmanlarla sürdürürken, Sarı - kırmızılıların Brezilyalı yıldızı Cassio Lincoln hala ortalarda yok. Lincoln'ün bitmek bilmeyen bu disiplinsizliklerine Galatasaray'ın eski başkanlarından Alp Yalman çok sert bir yorumda bulunarak, ''Lincoln benim için evvela adam değil.'' dedi.

Sarı - kırmızılı kulübün yöneticilerinden Nejat Uygur'un düğün töreninde Lig Tv'ye konuşan Yalman, İyi bir sezon geçireceğiz. Hem başkana hem de yönetime olan itimadım hiçbir zaman kırılmadı. Yeni antrenör ve yarın öbür gün gelecek yeni oyunculardan ve Galatasaray disiplininden çok ümitliyim. İnşaallah çok iyi bir sezon geçireceğiz." dedi.

Eski Başkan Yalman, Galatasaray'ın problemli oyuncusu Lincoln ile ilgili sorulan soruya ise, "Bana Lincoln'den bahsetmeyin. Lincoln benim için evvela adam değil.. Adam olmadığı için de iyi futbolcu mu değil mi diye olaya bakmıyorum." diye cevap verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*