Eski kocam Işın Karaca ile birlikte

Eski kocam Işın Karaca ile birlikte.13517
  • Giriş : 09.05.2009 / 18:04:00

14 yıldır bu mesleği yapıyorum. Birçok aşk haberi yaptım. Ama şimdiye kadar kendimle ilgili bir haber yapacağım hiç aklıma gelmezdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sağolsun bu haber birçok magazin servisine gittiği halde, onlar çok titiz bir
refleks gösterip ben üzülmeyeyim diye yapmadılar. Ben de herkesi bu dertten
kurtarayım dedim ve yazmaya karar verdim. Magazinci arkadaşlarıma teşekkür ediyorum ama taze bir aşk içerisinde olan yeni çiftimizi de rahatlatmak istiyorum. 14 yıldır bu mesleği yapıyorum. Birçok aşk haberi yaptım. Ama şimdiye kadar kendimle ilgili bir haber yapacağım hiç aklıma gelmezdi. Demek ki, hayatta her şey olabiliyormuş.

Durumu ben boşanmadan bir hafta önce Işın Karaca'nın 'Ah arkadaşım çok üzüldüm. Ne kadar da yakışıyordunuz. Kesin bitti mi, bir daha dönüş yok mu?' diye ağzımı araması ile hissettim. Normalde böyle özel konularda konuşmadığım biri beni neden arasın ki!

Üstelik on yıllık aşkı Erdem Yörük tarafından aldatılmış ve o kadına taciz mesajları çeken bu kadar hassas bir kadın. Bu telefon görüşmesini yaptıktan ve boşanma gerçekleştikten hemen sonra Işın Karaca'nın en en en yakın arkadaşları belli gazeteleri arayıp, "Işın Karaca, Sedat Doğan ile aşk yaşıyor" demeye başladıktan sonra kesin olarak öğrenmiş oldum. Üstelik eski eşim Işın'ın arkadaşları bu haberi yayarken, bu ilişkiyi kabul etmemiş olsa da. Üzüldüm mü? Evet. Hayır dersem yalan olur. Ama benim üzülme nedenim başka. Keşke Işın, beni aradığında "Ya Esin aşık oldum. Bir şeyler hissediyorum. Ben bir sanatçıyım. Deliyim. Bizler her şeyi yapabiliyoruz. Başkasından duyacağına benden duy" deseydi. Yapamadı, yapamazdı da.

Çünkü o yaralı bir kadındı. Çünkü aldatılmış bir kadın olarak egosu ağır basıyordu ve ne yapacağının farkında değildi. Söylenecek çok söz, çok detay var. Ama uzatmayacağım. Şimdi birçok kişi kıskandığım için bu haberi yaptığımı düşünebilir.

Hayır ben tamamen albüm arafesinde olan Işın Karaca'nın bir aşk haberi ile gündeme gelmek için çırpındığını gördüğüm için yardımcı oluyorum. Bir aydır, facebook'a resimler koyup aşk mesajları yazdığı halde kimsenin dikkatini çekemediği için işini kolaylaştırıyorum. Herkes mutlu olsun. Yine, yeni nurtopu gibi bir aşkımız oldu. İnşallah, uzun ömürlü olur!!!

Sezen ile Petek'i Aziz Yıldırım buluşturdu

İki hafta önce Sezen Aksu, Petek Dinçöz'ün albümünün prodüktörü oldu üstüne de üç şarkı verdi diye ilk ben yazmıştım. Bu yazıdan sonra Sezen Aksu'nun hayranları beni mail bombardımanına tuttu. Bu beraberliğin çok saçma olduğunu söyleyip eleştirdiler.

Ben de, bu kadar merak edilen bir birliktelik nasıl oluştu diye biraz araştırma yaptım. Meğer Sezen Aksu'yu Petek Dinçöz'e yardım etmesi için Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım aramış. Aziz Yıldırım'ın telefonundan sonra Sezen Aksu, hemen Petek Dinçöz ile buluşmuş ve bu albüm için çalışmalar başlamış. Bence güzel bir albüm dinleyeceğiz. Sabit fikirli olmamamak lazım. Müzik evrenseldir. Çok değişik insanlar biraraya gelip güzel çalışmalar yapabilir. Bence Petek'de ilk albümünden bugüne çok yol almış başarılı bir isimdir.

Hülya Avşar'ın rahatsızlığı

Geçen akşam Cihangir'de bir kafe de oturuyorum. Yan masamızda tanınmış olmayan ancak konuşmalarından Hülya Avşar'ın yakın arkadaşları olduğunu anladığım 4-5 kadın aynen şöyle muhabbet ediyordu; "Hülya'ya artık oturmaya gidemiyoruz. Çünkü Sadettin evde çok fazla misafir istemiyor. Bir de hayatım, evde sigara içilmesi yasak" derken diğer bir kadın, "Şekerim zaten Hülya'ya oturmaya giderseniz 23.00 olmadan kalkmanız lazım. Siz kalkmazsanız Hülya, 'Hadi artık gidin Sadettin rahatsız oluyor' demeye başlıyor" diye konuşuyorlardı. Bu konuşma uzadıkça uzadı. Ve sonuçta Hülya Avşar'ın arkadaşları olduğunu düşündüğüm bir gurup sonunda Hülya Avşar'ın da bu durumdan mutsuz olduğunu söyledi.

Siz uyurken

- Fransız Sokağı Cambaz'da Helin Avşar, yabancı arkadaşları ile sabaha kadar eğlendi. Ekipten yakışıklı biriyle sabaha kadar yakın olması dikkatlerden kaçmadı.
- Nişantaşı'nda Longtable'de 02.00'de Burak Kut ile Tolga Karel, sohbet ederken yan standta bulunan 8 kadın onlara içki ısmarladı. Eskiden içkiyi erkekler, kadınlara ısmarlıyordu hatırlarsanız.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*