Eski nişanlı düğünü kana buladı!

Eski nişanlı düğünü kana buladı!.3782
  • Giriş : 03.12.2007 / 14:26:00

Mersin'de 24 yaşındaki Hakan Kara, 3 arkadaşını yanına alarak, eski nişanlısının düğününü bastı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Olay, merkeze bağlı Yalınayak Beldesi Bahçelievler Mahallesi’nde dün akşam saatlerinde meydana geldi. Daha önce nikahları kıyılan 25 yaşındaki Burak ve Yonca Altınışık çifti için mahallede düğün yapıldı. Gelin ve damat yakınlarıyla eğlenirken, Yonca Altınışık’ın uzun bir süre önce anlaşamadığı için ayrıldığı eski nişanlısı Hakan Kara, 3 arkadaşıyla birlikte düğünü bastı.

Damat 25 yaşındaki Burak Altınışık’ı bacağından bıçakladı. Damat tedavi edildikten sonra törene geçti, düğün iptal edilmedi.

Kara, geline yaklaşarak “Seni kimseye yar etmem'' diyerek damadı sağ bacağından bıçakladı. Zanlılar olay yerinden kaçarken damat Burak Altınışık otomobille Mersin Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Gelin şoke olurken, düğün damatsız yaklaşık 2 saat devam etti. Damat Burak Altınışık’ın isteği üzerine düğün iptal edilmedi. Ayakta tedavisi yapılan Altınışık, düğüne kaldığı yerden devam ederken, zanlı Hakan Kara ile arkadaşları polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious