Eski sevgilisi öğrtmenden intikamını kezzap ile aldı

  • Giriş : 08.05.2006 / 00:00:00

Gaziantep'te, bir öğretmen, kendisini terk eden nişanlısı fizik öğretmeninden intikamını yüzüne kezzap dökerek aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

N. T, Çetinkaya Kavşağı'nda eski nişanlısı Hilal Koca, eşi Mehmet Koca ve öğretmen arkadaşları İlkay İlkin ile yolda yürürken yanlarına yaklaştı ve elinde bulunan kezzabı eski nişanlısı Hilal ile kocasının yüzüne serptti.

Olaydan sonra hızla uzaklaşan N.T, daha sonra yakalandı. Yüzünde ve gözünde ağır yanıklar oluşan Hilal Koca, eşi Mehmet Koca ile İlkay İlkin Gaziantep Özel Sanko Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Hilal Koca, durumunun ağır olması nedeniyle Adana Balcalı Devlet Hastanesi'ne sevk edildirken, eşi Mehmet ile arkadaşı İlkay ayakta tedavi edildi.

Şehitkamil Ylçe Emniyet Müdürlüdü asayiş ekipleri, olaydan sonra kaçan N. T'yi bir yakynynyn evinde yakalayarak gözaltyna aldy. Adliyeye sevk edilen N. T, nöbetçi mahkemece tutuklandy.

Hilal Koca'nın kız kardeşi Ümran Teke, yaklaşık 1.5 yıl önce nişanlanan ablasının, nişanlısı N. T. ile sürekli tartıştığını ve bu tartışmanın bazen de kavgaya dönüştüğünü söyledi. Ümran Teke, ablası Hilal ile N. T'nin bir akraba aracılığıyla tanıştığını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious