Eski televizyon kasaları akvaryum oldu

Eski televizyon kasaları akvaryum oldu.11184
  • Giriş : 12.04.2008 / 18:40:00
  • Güncelleme : 12.04.2008 / 18:49:57

Hatay'ın merkez ilçesi Antakya'nın Harbiye beldesinde bir kasap eski televizyon kasalarını satın alıp akvaryuma dönüştürüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Daha sonra içine bıraktığı akvaryum balıkları ile birlikte satıyor. Kasaplık mesleğine ek gelir olarak eski televizyon kasalarından yaptığı akvaryumlar ise büyük ligi görüyor.

Kasap Ali Atasoy(41) boş zamanlarında eski televizyonları elden geçirip akvaryuma dönüştürmeyle başlamış icadına.

İlk defa 1998 yılında evlerine renkli televizyon aldığında, eski siyah-beyaz televizyonu çöpe atmak istemediğini, bir şekilde değerlendirmeyi uygun bulduğunu anlatan 2 çocuk babası Atasoy, akvaryuma dönüştürdüğü eski televizyonun çok ilgi görmesiyle bu işi meslek haline dönüştürmüş.

Hobi olarak başladığı eski televizyon kasalarından akvaryum yapma fikrinin daha sonra kasaplık mesleğine ek gelir oluşturduğunu hatırlatan Atasoy, komşularından da talep gelince işine mesleğe dönüştürdüğünü belirtti.

Eski televizyonları akvaryuma çevirerek kullanılmayan ürünlerin geri dönüşünü sağladığı için mutlu olduğunu dile getiren Atasoy, eski televizyonunu değerlendirmek isteyenlerin kendini aradığını ve zaman zaman birçok müşterisine yetişemediğini vurguladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious