Eski ve yeni Çiller birbirine girdi

Eski ve yeni Çiller birbirine girdi.8920
  • Giriş : 25.08.2008 / 10:37:00

Çiller rolü için ameliyat oldu. O yüzden rolü kaptırdı. Eski ve yeni Çiller canlı yayında karşı karşıya gelince ortalık karıştı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Projenin önüne geçtiği belirtilerek Tansu Çiller rolüne son verilen manken Çiğdem Savaş ile rolü kabul eden Nurdan Torun, canlı yayında birbirine girdi. Savaş "Aldatıldım! Çektiğim acılara değmedi" derken, Torun da onun için "çok zavallı" dedi...

"Cumhuriyet Kadınları" projesindeki Çiller rolünden "azledilen" Çiğdem Savaş ve "Yeni Çiller" Nurdan Torun, "Hayatım Magazin" programında birbirlerine söylemediklerini bırakmadı.

Çiller'e benzemek için ameliyat masasına yatan ancak daha sonra rolü elinden alınan Çiğdem Savaş,"Aldatıldım, yarı yolda bırakıldım. Nurdan Torun ve Seyhan Soylu'yu vicdanlarıyla başbaşa bırakıyorum" dedi.

Gazeteci Nurettin Soydan'ın sunduğu programa telefonla
bağlanan Çiğdem Savaş, "Acıları çeken benim. Bu rol benim hakkımdı. Çektiğim acılara baktığımda bu durumda değmedi" dedi.

Çiller'e benzemek için asla ameliyat olmayacağını söyleyen Nurdan Torun, "Olur mu öyle saçma şey. Zannediyorum arkadaşımız da çok zavallı. Bir yanılgıya kapılmış. Ne gereği var ameliyat olmak için. Çok yanlış. Asla ameliyat teklifini kabul etmem mümkün değil. Ben sadece Tansu Çiller'i Türkiye'de ilk başbakan olduğu için, kadınlar adına çok duygulanıyorum. Bu nedenle kabul ettim. Eğer Çiğdem Hanımla karşılaşsam söylerdim kendisine de" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*