Eskişehir Emre'ye sahip çıktı!

Eskişehir Emre'ye sahip çıktı!.9382
  • Giriş : 16.03.2009 / 23:14:00

Eskişehirspor'da kendi kalesine 2 gol atan Emre Toraman'a taraftar ve yönetim sahip çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Bursaspor maçının ilk yarısında kendi kalesine 2 gol atarak takımının yenilgisine neden olan Emre Toraman'a taraftarlar ve yönetim sahip çıktı.

Basın Sözcüsü Rıza Zeydan, "Emre'nin yanındayız" dedi.

Dün kendi sahalarında oynadıkları Bursaspor maçının 15'inci ve 37'nci dakikalarında dışarı atmak istediği 2 topu da kalesine gönderen ve teknik direktör Rıza Çalımbay tarafından maçın 44'üncü dakikasında oyundan alınan Eskişehirsporlu Emre Toraman'ı soyunma odasına giderken taraftarlar alkışladı. Rıza Çalımbay'ın da sarılıp kucakladığı Emre Toraman'ın oldukça üzgün olduğu gözlenirken, Eskişehirspor Kulübü Basın Sözcüsü Rıza Zeydan, Emre'nin her zaman yanında olduklarını açıkladı.

Rıza Zeydan, Emre Toraman'ın başarılı bir futbolcu olduğunu ifade ederek, "Emre Toraman çok iyi bir futbolcu. Futbolda bu tür hatalar, talihsizlikler olabiliyor. Biz Emre'nin her zaman yanındayız. Tabiki o golleri kendi kalesine kasıtlı göndermedi. Bu futbolda bir kazadır" dedi. Zeydan, Selçuk Dereli'nin bu karşılaşmada 3 penaltılarının da verilmediğini savundu.

Galatasaray ve Fenerbahçe ile arka arkaya oynayacaklarını hatırlatan Zeydan, "Her iki güçlü rakibimize de saygı duyuyoruz ancak çekinmiyoruz. Öncelikle hedefimiz İstanbul'da Galatasaray'ı devirip taraftarlarımızı sevindirmek olacak" dedi.

Milliyet

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*