Eskişehir Sergen'e muhtaç değil

Eskişehir Sergen'e muhtaç değil.15402
  • Giriş : 19.02.2008 / 13:57:00

Eskişehirspor Basın Sözcüsü Cemal Okan Yüksel, yıldız futbolcu Sergen hakkında ilginç bir açıklama yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bank Asya 1. Lig takımlarından Eskişehirspor'un basın sözcüsü Cemal Okan Yüksel, Atatürk Stadı'nda düzenlediği basın toplantısında, Eskişehirspor'un Antalyaspor karşılaşmasını 1-1 berabere bitirdiğini anımsatarak, maçın liderlik için dönüm maçı olduğunu kaydetti.

Eskişehirspor'un Antalyaspor maçında üstün oynayan taraf olduğunu ifade eden Yüksel, şöyle konuştu:

''Eskişehirspor, Antalyaspor'un oyun bakımından yendi. Ancak, hakemi yenemedik. Bugüne kadar hiçbir hakemin yönetiminde art niyet aramadık. Hakemlerin hakkında konuşmadık. Ancak, Antalyaspor maçında aleyhimize çalınan penaltı düdüğü, bardağı taşıran damla oldu. Penaltı pozisyonunu defalarca izledik, hareket ceza sahası dışında. Faul olduğu bile tartışılır. Bu hakem hatası değil şirket işidir. Bu şirket Eskişehirspor'un Süper Lig'e çıkmasını önlemeye çalışıyor. Aleyhimize çalınan düdüklerle 12 puan kaybettik. Ne olursa olsun Eskişehirspor şampiyon olarak Süper Lig'e çıkacak. Maçlarımıza adaletli hakem istiyoruz.''

-''SERGEN BÜYÜK İHTİMALLE KARTALSPOR MAÇINDA OYNAYACAK''-

Yüksel, 23 Şubat'ta oynayacakları Kartalspor maçının Eskişehirspor için önem kazandığını belirterek, Kartalspor'un Eskişehirspor taraftarları için 800 kişilik yer ayırdığını bildirdi.

Sergen Yalçın'ın Antalyaspor maçında oynamasına garanti gözüyle baktıklarını anlatan Yüksel, ''Ancak, Sergen ısınırken ayağındaki sakatlık nüksetti. Şu anda durumu iyi. Sergen Yalçın büyük ihtimalle Kartalspor maçında oynayacak. Eskişehirspor Sergen Yalçın veya başkan bir oyuncuya muhtaç değil'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious