Eskişehirspor'da büyük revizyon

Eskişehirspor'da büyük revizyon.21653
  • Giriş : 22.12.2008 / 17:24:00

Turkcell Süper Lig'in ikinci yarısında daha iyi sonuçlar almak isteyen Eskişehirspor'un 9 futbolcu ile yollarını ayıracağı öğrenildi. 6 futbolcuya 'kulüp bul' denirken, 3'ü kiralık verilecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Turkcell Süper Lig'e 12 yıl aradan sonra yükselen kırmızı şimşekler, ligde kalıcı olmak istiyor. Teknik direktör Rıza Çalımbay ve yönetim tarafından hazırlanan plan çerçevesinde, lige verilen arada kadroda bazı değişiklikler yapılacak. Bu çerçevede ligin ilk yarısında forma şansı bulamayan ve performansından memnun kalınmayan Mustafa Sevgi, Birol Hikmet, Mehmet Akif Tatlı, Ömer Yalçın, Ersin Güreler ve Can Cumhur Bozacı'nın gönderileceği, yönetimin bu 6 futbolcudan kendilerine kulüp bulmalarını istediği belirtildi.

Öte yandan Kruno Lovrek, Selçuk Alibaz ve Oğuz Sabankay da kiralık verilecek.

Teknik direktör Çalımbay'ın, transfer komitesi tarafından belirlenen 10 futbolcu arasından defans, orta saha ve forvet hattına 4-5 oyuncu belirleyeceği de kaydedildi.

Ligin ilk yarısında yaptığı 16 maçta 18 puan toplayarak 11. sırada bulunan Eskişehirspor'un 30 kişilik kadrosunu 21'e düşüreceği de öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*