Eskişehirspor'dan taraftara uyarı!

Eskişehirspor'dan taraftara uyarı!.16511
  • Giriş : 21.08.2008 / 17:48:00

Eskişehirspor Basın Sözcüsü Rıza Zeydan, alınacak bir cezanın takıma geri adım attıracağını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Zeydan, Eskişehirspor tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, taraftarın tribünde coşkuya gölge düşürecek hareketlerden kaçınmasını gerektiğini belirtti.

Rakip takımlara karşı kullanılacak küfür, taraftarlara saldırı ya da hakaretlerin Süper Lig nezdinde saha kapatma ve büyük miktarda para cezasına tabi tutulduğunu anlatan Zeydan, şöyle konuştu:

''Kulübü zora sokacak durumlardan kaçınalım. Bizim taraftarımız dillere destandır, kötü izlenim bırakmayalım. Alınacak bir ceza takıma geri adım attırır. Taraftar grupları artık tek çatı altında takımlarını destekleyecek. Camianın gerçek sahipleri taraftarımızdır. Onlara çağrıda bulunuyoruz ve her hangi bir olumsuzluğun yaşanmamasını istiyoruz. Gurupların içinden çıkan çürük elmaları tribün liderleri temizlemelidir. Güvenlik toplantılarında alınan kararlara göre, böyle bir tutumda belirlenen taraftara maddi ceza ve sahaya girmeme cezaları kesilecek. Böyle bir olayın yaşanmasını istemiyoruz.''

-VIP AİLE TRİBÜNÜ-

Zeydan, Atatürk Stadı'nın bir bölümünün Türkiye'de ilk kez uygulanacak olan VIP aile tribününe dönüştürüleceğini, böylelece aileleriyle maç izlemek isteyenlere de imkan sunacaklarını bildirdi.

İstanbul'da yaşayan Eskişehirlileri de İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçına davet eden Zeydan, takımın ilk maçta büyük bir taraftar kitlesine ihtiyacı olduğunu ve bu maçtan alınacak puanın büyük önem taşıdığını kaydetti.

Eskişehirspor'un reklam ve ürünlerinden sorumlu yöneticisi Ömer Çetintaş da Atatürk Stadı ve çevresi için reklam almanın şart olduğunu belirterek, stadın çevresinde ve piyasada Eskişehirspor'a ait lisanssız ürünlerin sattırılmayacağını ifade etti.

Eskişehirspor'un yeni ürünlerinin satışının yapıldığını ve lig boyunca da satışların süreceğini ifade eden Çetintaş, lisanssız ürünlere rağbet gösterilmemesini istedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*