Esnaftan belediyeye pankartlı tepki

Esnaftan belediyeye pankartlı tepki.23403
  • Giriş : 23.12.2008 / 12:26:00

Konya Oto Galericiler Sitesi esnafları, "Hizmette ayrımcılık yapan Karatay Belediyesi'ni istemiyoruz" pankartı astı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Konya Oto Galericiler Sitesi esnafları, asfaltsız ve altyapısız yol nedeniyle müşteri kaybettiklerini iddia ederek işyerlerine "Hizmette ayrımcılık yapan Karatay Belediyesi'ni istemiyoruz" pankartı astı.

Oto Galericiler Sitesi esnafları, işyerlerinin önündeki asfaltsız ve altyapısız yol nedeniyle müşteri kaybettiklerini iddia etti. Karatay Belediyesi'nin hizmet alanına giren Fevzi Çakmak Mahallesi Oto Galericiler Sitesi sakinleri bakımsız yollar yüzünden büyük sıkıntılar yaşadıklarını, belediyenin hizmet üretme yerine başka işlerle uğraştıklarını öne sürdüler.

Şehir içinden veya şehir dışından gelen müşterilerine rezil olduklarını ifade eden esnaflar Karatay Belediyesi7ni hizmette ayrımcılık yapmakla
suçladılar. Esnaflar, mağduriyetlerini dile getirmek amacıyla işyerlerine "Hizmette ayrımcılık yapan Karatay Belediyesi'ni istemiyoruz" pankartı
astılar.

Mehmet Çenesiz adlı oto galerici, "Oto galericiler esnafı olarak arkadaşlarımla beraber Konyalılar'a hizmet veriyoruz. Bu hizmetimizi en kaliteli ve güzel haliyle insanlarımıza sunmak istiyoruz. Binlerce lira harcayarak yaptırdığımız galerilerimizde müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Fakat ne yazık ki işyerlerimizin önündeki yolun bakımsızlığı ve altyapı eksikliği nedeniyle birçok müşterimize rezil oluyoruz. Belediye görevlilerine yola asfalt dökülmesi ve altyapı eksikliğinin giderilmesi0için başvurduk. Bize 30 bin YTL'lik katılım ücreti ödememiz gerektiği dikte edildi. Mağdur durumdayız" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*