Esra Erol bir filmde oynamayı çok istiyor!

Esra Erol bir filmde oynamayı çok istiyor!.21983
  • Giriş : 19.03.2017 / 10:07:00

Ünlü sunucu Esra Erol, önümüzdeki süreçte bir filmde oynamak istediğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Hükümet tarafından eleştirilmeye başlanan evlilik programlarından sonra işi bırakacağını açıklayan Esra Erol, katıldığı bir programda bir filmde oynamak istediğini söyledi.

Esra Erol, İtalyan Şef Danilo Zanna’nın Youtube’ta yayınlanan şov programı Komedi Spaghetti'ye konuk oldu. Samimi ve eğlenceli bir sohbete imza atan ikili, eğlenceli oyunlar sırasında ise kahkahalara boğuldu.

Keyifli programda samimi açıklamalar yapan Erol “Bir filmde oynamayı çok istiyorum.  Şimdiye kadar hep hayır diyordum; ama şuanda içimde inanılmaz bir istek var.”, dedi.

Her hafta ağırladığı birbirinden ünlü isimler ile adından söz ettiren, Youtube’un ilk komedi şovu “Komedi Spaghetti” ye Esra Erol konuk oldu. Yapımcılığını Muse Network’ün, sunuculuğunu ise Danilo Zanna’nın üstlendiği programda eğlenceli anlar yaşayan Erol, samimi açıklamalarda bulundu.

Bir filmde oynamayı çok istiyorum Danilo’nun “Seni bir filmde görmek isterim” cümlesi üzerine heyecanını ve mutluluğunu gizleyemeyen Esra Erol “Şimdiye kadar gelen tekliflere hep ‘hayır’ diyordum. Ama şuanda içimde büyük bir istek var. Tabii ki yapabilir miyim, öyle bir yeteneğim var mı bilmiyorum.” dedi. Esra Erol'dan Gupse Özay'a mesaj! Yakın arkadaşım dediği Gupse Özay’a seslenen Erol “İnsanın en yakın arkadaşı hem senarist olacak, hem yazar olacak, hem film çekecek , hem de rol vermeyecek. Bu nasıl şey” cümlesiyle yakın arkadaşına espri dolu bir  mesaj gönderdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*