Esra Erol karnındaki bebeğini kaybetti!

Esra Erol karnındaki bebeğini kaybetti!.16847
  • Giriş : 10.01.2014 / 20:53:00

Ünlü sunucu Esra Erol, hamile olduğu ikinci bebeğini kaybetti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Esra Erol sabah hastaneye kaldırılmıştı. Erol öğleden sonraki programına da çıkmamıştı. Eşi basına yaptığı açıklamada bebekle ilgili bir sorun olduğunu söylemişti ve ne yazık ki korkulan oldu.
Ünlü sunucu Esra Erol bu sabah acilen hastaneye kaldırıldı. Ünlü sunucunun bebeğini kaybettiği öğrenildi. 
 
Ekranın en çok izlenen evlilik programını yapan Esra Erol, sabah saatlerinde eşi tarafından hastaneye kaldırılmıştı. 
 
4 aylık hamile olan ünlü sunucunun durumuyla ilgili açıklama yapan eşi Ali Özbir "Bebek ile ilgili bir sıkıntı oldu. Sabah hastaneye gittik . Şimdi doktorlar ilgileniyor" demişti.
 
BEBEĞİNİ KAYBETTİ
 
Esra Erol'dan gelen son haber ise ünlü sunucunun geçirdiği rahatsızlık sonucu bebeğini kaybettiği yönünde oldu. 
 
Doktorların acil müdahalede bulunduğu Esra Erol, 4 aylık hamileydi. 
 
PROGRAMA ÇIKMAYINCA SEVENLERİ ENDİŞELENDİ
 
Esra Erol'un hergün saat 16.00'da FOX'da ekrana gelen programında bu kez ünlü sunucunun yerine bant yayın vardı. 
 
Ünlü sunucuyu ekranda göremeyen hayranları endişelenmişti.
 
İnternethaber'in haberine göre Esra Erol'un İdris Ali Özbir isminde bir oğlu var. Ünlü sanatçı ikinci çocuğuna hamile kaldığını duyurmuştu.
 
İKİNCİ BEBEĞİN MÜJDESİNİ BÖYLE VERMİŞTİ
 
Esra Erol canlı yayında "Hayatımda iyi günümü de kötü günümü de burada sizlerle paylaştım. Sizi ailem bildim. Siz de beni öyle... Şimdi izleyeceğiniz klipten sonra konuşmama tekrar devam edeceğim" diyerek ikinci bebeğinin müjdesini böyle vermişti.


ESRA EROL KİMDİR?

Sıcak ve rahat aile yuvasını bırakıp büyük şehire geldi. Önce dizilerde küçük roller oynadı. Zaman zaman işsiz kaldı. Ama hiç yılmadı. Sonunda daha 30 yaşına bile gelmeden ekranların kısa sürede ’Efsane’ haline gelen programlarından birini sunmaya başladı. Bu onun hayatının da dönüm noktası oldu. Son olarak da rekor ücretle gerçekleşen transferiyle gündeme geldi.

İşte orta halli bir ailenin kızı olan Esra Erol’un sakin bir kentte başlayıp pırıltılı dünyaya uzanan öyküsü

Esra Erol, beş çocuklu bir ailenin kızı olarak 1982 yılında dünyaya geldi. Babası Seyfi Bey polisti. Erol’un çocukluğu Kütahya’da geçti. Kız Meslek Lisesi’ni bitirdi, Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu.

Aslında tam da babasının kızı bir çocuktu Esra Erol. Seyfi Bey’in görev yaptığı karakolda geçirirdi günlerinin büyük bir bölümünü. Hatta okul ödevlerini bile orada yapardı. Kütahya Yeni Doğan Karakolu, Erol’un ikinci evi oldu uzunca bir süre. Fakat aklına televizyoncu olmayı koymuştu. Önce Kütahya’daki yerel kanallarda çalıştı. Sonra da ver elini İstanbul.

O dönemde amacı sadece 7 aylık bir spikerlik eğitimi almaktı. Ne var ki sonra bir daha memleketine dönmedi Erol. O dönemde ailesinden kopması da kolay olmadı Erol’un. Katıldığı bir TV programında Kütahya’dan İstanbul’a gelirken babasıyla yaşadıklarını gözyaşları içinde anlatmıştı Erol.

Babası "Ne yersin, ne içersin beni ilgilendirmez" deyince Erol da şevkinin kırıldığını anlatmıştı TV programında. Babası o sıralarda kızının kısa sürede pes edip evine döneceğini düşünüyormuş. Ancak beklediği olmamış. Esra Erol, İstanbul’a geldiğinde önceleri işler hiç de kolay yürümedi. Bir dönem işsiz de kaldı. Ama yine de Kütahya’ya dönmeyi aklının ucundan bile geçirmedi. O dönemde ailesinden ayrı kaldığı için ileride vican azabı duyup duymayacağının endişesini taşıdı sadece.

Sonra yavaş yavaş şansı dönmeye başladı Erol’un. Önce dizilerde küçük roller almaya başladı. 2004’te Kalp Gözü ve Cennet Mahallesi, bir yıl sonra Başkan ve Tuzak adlı TV filmlerinde oynadı. İstanbul’a geldiğinde Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı önce.

Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı. Ardından da staja başladı. Erol Kelebek’e verdiği bir röportajda ilk maaşının 100 milyon yani bugünün parasıyla 100 TL olduğunu anlatmıştı. Ama işinden memnun olmayıp çeşitli kanallarda çalıştıktan sonra sektör değiştirmeye karar verdi. Bir süre halkla ilişkiler alanında çalıştı.

O dönemde de kelimenin tam anlamıyla şans yüzüne güldü Esra Erol’un. Hayatını değiştiren Desti İzdivaç programını sunmaya başladı. O dönemde daha küçük bir kanal olan Flash TV’de çalışıyordu Erol.

Program öylesine büyük bir ilgi gördü ki, adı da yayınlandığı kanal da değişti bu arada Erol’un kazancı da şöhreti de arttı.

Önce Star TV’de Esra Erol’la İzdivaç adıyla yayınlandı. Kanal Erol’u o dönemde aylık 40 Bin TL maaşla transfer etti. Ama program izlenme rekorları kırınca Erol’un maaşı 120 Bin TL’ye çıktı.

Ardından Esra Erol’da Evlen Benimle adıyla atv’ye transfer oldu Erol.

Önümüzdeki sezon ise Fox TV’de sunacak programını Esra Erol. Bu transferi Twitter sayfasından takipçilerine duyurdu Erol. O alacağı ücreti açıklamadı ama TV kulislerinde aylık 500 Bin TL alacağı konuşuluyor.


 

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*