Esrarengiz cinayette 2 kişi gözaltına alındı

Esrarengiz cinayette 2 kişi gözaltına alındı.7886
  • Giriş : 03.04.2009 / 14:49:00

Gaziantep'te iki gündür kayıp olduğu bildirilen 33 yaşındaki Mehmet Yaşar, kara yolu kenarında başından ve sırtından vurularak öldürülmüş halde bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Gaziantep'te iki gün önce evinden çıkan ve bir daha geri dönmeyen Mehmet Yaşar (33), Gaziantep Nurdağı kara yolu 5. kilometresinde kafasından ve sırtından silahla vurularak öldürülmüş halde bulundu.

Evinden çıktıktan sonra geri dönmeyen Mehmet Yaşar'ın ailesi polis ve jandarmaya başvurdu. Arama çalışması yapan jandarma ekipleri, Gaziantep-Nurdağı kara yolunun 5. kilometresinde Mehmet Yaşar'ın cesedini buldu.

Olay yerinde incelemelerde bulunan jandarma ekipleri, Mehmet Yaşar'ın kafasına ve sırtına birer el ateş edilerek öldürüldüğünü tespit etti.

Olayı soruşturan jandarma ekipleri, görgü tanıklarının ifadesi doğrultusunda, bir aracı takibe aldı. Cinayetle ilgili olarak Mehmet Yaşar'ın arkadaşı olduğu bildirilen Nabi K. ile Adile Y. gözaltına alındı. Jandarma yetkilileri, olayın alacak verecek ve kız meselesi yüzünden işlendiğinin tespit edildiğini bildirdiler.

Bu arada, Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi morguna kaldırılan Mehmet Yaşar'ın cenazesi, yapılan otopsinin ardından ailesine teslim edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*