Esrarengiz kaza aydınlandı

Esrarengiz kaza aydınlandı .9557
  • Giriş : 02.01.2008 / 09:21:00

Fizikçi Demirköz'e çarpan kontrolsüz kayan kişi öğrenci çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bolu Kartalkaya Kayak Merkezi’nde kasklı ’snowboard’çunun göğsüne çarparak köprücük kemiğinin kırılmasına savcılık el koydu

Bolu Kartalkaya Kayak Merkezi’nde kasklı ’snowboard’çunun göğsüne çarparak köprücük kemiğinin kırılmasına yol açtığı, parça fiziği uzmanı Yrd. Doç. Dr. Bilge Demirköz’ün şikayetçi olması üzerine Bolu Cumhuriyet Savcılığı, kazayla ilgili soruşturma başlattı

Demirköz’e çarparak yaralanmasına neden olan Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği üçüncü sınıf öğrencisi Engin Özşahin, Kartalkaya’da meydana gelen olayı anlattı.

Demirköz’le kazara çarpıştıklarını belirten Özşahin, “Çarpışma nedeniyle ben de yüzümden yaralandım ve burnum kanadı. Doktora göründükten sonra Demirköz’ü görmek için oteline gittim ancak otelden ayrılmıştı. İsmimi ve telefon numaramı bıraktım ve geceyi ailemle Kartalkaya’da geçirdim. Olayı İstanbul’a döndükten sonra gazetelerden öğrendim, çok üzgünüm” dedi. Engin Özşahin’in babası Exotic meyve sularının ortağı Özbek Özşahin ise “Olay tamamen kaza Bilge Hanım’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Biz de adliyeye gidip olayı anlatacağız” dedi.

KOMPLO DEĞİL

Tedavi gördüğü hastaneden dün sabah ayrılan Demirköz ise, kazanın ardında komplo teorileri aramadığını, olayın kontrolsüzce kaymaktan meydana geldiğini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious