Esrarengiz poşette bombalı bebek

Esrarengiz poşette bombalı bebek.17255
  • Giriş : 19.12.2008 / 11:40:00
  • Güncelleme : 19.12.2008 / 11:36:49

İşyerinin önünde bulduğu poşeti açan Mustafa Canyılmaz,poşetin içindeki bebeğin patlaması sonucu öldü.. Esrarengiz poşette bir bebek, bir sütyen bir de mektup vardı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İşyerinin önünde bulduğu poşeti açan Mustafa Canyılmaz poşetin içindeki oyuncak bebeğin patlaması sonucu öldü..

Muğla'nın Ortaca ilçesindeki sanayi sitesinde dün sabah 29 yaşındaki Mustafa Canyılmaz, ailesine ait Dirmil Kireç Deposu'nu açmak istedi. Kapının önünde bir poşet olduğunu fark eden Canyılmaz, poşette bir oyuncak bebek, bir kırmızı sutyen ve bir mektup olduğunu gördü. Ancak bu sırada bebek büyük bir gürültüyle patladı. Sol kolu kopan ve yüzü parçalanan Canyılmaz olay yerinde öldü.

HEDEF KARDEŞİ OLABİLİR

Muğla Emniyet Müdürü Emin Körpe, patlayıcının türünü tespite çalıştıklarını söyledi. Körpe, "Poşette kırmızı bir sutyen, bir mektup ve bir oyuncak bebek bulundu. Mektupta 'Böyle mi olacaktı, beni neden unuttun, sana bir hediye gönderiyorum, bu bebeği sakla, seni çok seviyorum' yazıyor. Gönül ilişkisi kaynaklı olabileceğini düşünüyoruz" dedi. Ölen gencin babası Cemil Canyılmaz, oğlunun kız arkadaşının bulunmadığını söyleyerek, "5 vakit namaz kılan kendi halinde biriydi" dedi. Polisin, ölen gencin bir ilişkisinin olmaması nedeniyle, bombanın kardeşine gönderilmiş olabileceğini gözönüne alarak, Ethem Canyılmaz'ı (25) sorguya aldığı öğrenildi.

Sabah

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*