Estetikte yeni trend: Enerjik görünüm

Estetikte yeni trend: Enerjik görünüm.13395
  • Giriş : 29.11.2016 / 09:16:00

Dr. Dilek Şire Eren, "“Danışanlarımız, bilinenin aksine genç kalmanın değil; daha canlı, parlak ve enerjik görünüm peşinde" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Dış görünüşüne özen gösteren kadın-erkek, genç yaşlı birçok kişi, daha sağlıklı, dinamik ve çekici bir görünüme kavuşmak için estetik uzmanlarının yolunu tutuyor.

Ancak, son yıllarda güzellik ve estetik merkezlerine başvuranların büyük çoğunluğu, bilinenin aksine genç kalmayı değil, daha canlı ve enerjik görünmeyi istiyor.

Adana Estelite Güzellik Merkezinin kurucularından Dr. Dilek Şire Eren, son yıllarda “enerji verici estetik” kavramı ile daha çok karşılaşmaya başladıklarını söyledi. Genç yaşlarda gelen danışanların, bilinenin aksine daha genç değil, daha canlı, parlak ve enerjik görünmenin peşinde olduğunu belirten Eren, böylece daha prezentabl bir görünüm oluştuğunu ifade etti.

Botoks, dolgu, peeling, PRP gibi işlemlerin, doz ve uygulama şekline göre, ifade ve görüntü doğal kalacak şekilde yapılabildiğini vurgulayan Dr. Dilek Şire Eren, ”Özellikle peeling işlemleri, hasarlı cilt tabakasının soyulma işlemidir. Kimyasal, mekanik veya lazer ile yapılabilir. Yapılan işlem ile cildimiz daha sağlıklı ve gergin görünür, gözeneklerimiz küçülür. Ancak yanlış veya yetersiz bakımlarda lekelenme dahil pek çok sorunlar olabileceği için mutlaka roktor olan merkezlerde uygulanması gereklidir” dedi. 

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*