Etiler'de 80 kişi gözaltına alındı

  • Giriş : 02.10.2007 / 08:40:00

Gece kulübü olarak kullanılan bir mekanda gözaltına alınanlar"İftar için buradayız" dediler.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beşiktaş Etiler'de daha önce gece kulübü olarak kullanılan bir mekana kumar baskını düzenlendi. 3 aylık teknik takip sonucu gerçekleştirilen operasyonda 80 kişi gözaltına alınırken, gözaltına alınan şahıslar basın mensuplarının soruları karşısında "İftar için burdayız" şeklinde yanıt verdiler.

Gayrettepe Asayiş Büro Amirliği Ahlak ve Kumar masası ekipleri tarafından 3 aylık teknik takip sonucu gerçekleştirilen operasyonda kumar oynadıkları iddia edilen 80 kişi gözaltına alındı. Aytar caddesi üzerinde bulunan ve daha önce gece kulübü olduğu belirtilen, tabelasında ise Zakkum Limited şirketi tabelası bulunan mekana gelen polis, kapı açılmayınca kapıyı kırarak içeri girdi. İçerde bulunan çok 80 kişinin kumar oynadığını tesbit eden ekipler, 24'ü bayan 56'sı ise erkek toplam 80 kişiyi gözaltına aldı. Mekandan çıkarılan şahıslar basın mensuplarının "Burada kumar mı oynuyordunuz" şeklindeki sorusuna "İftar için burdayız" şeklinde yanıt verdiler.

Polisin yaptığı incelemeler sonucunda eski gece kulübünde bulunan rulet masası, 4 adet black cake ve poker masalarına el konuldu. Şahıslar ve baskında ele geçirilen malzemeler otolara yüklenerek emniyete götürüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious