Eto, Fenerbahçe'ye mi geliyor?

Eto, Fenerbahçe'ye mi geliyor?.13190
  • Giriş : 17.07.2008 / 18:04:00
  • Güncelleme : 17.07.2008 / 18:05:24

Barcelona kulübünde forma giyen Kamerunlu yıldız futbolcu açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İspanya'nın Barcelona kulübünde forma giyen Kamerunlu yıldız futbolcu Samuel Eto'o, Fenerbahçe'den transfer teklifi aldığını belirterek, "Barcelona'ya dönünce teklifi değerlendireceğim" dedi.

Özbekistan'ın Kuruvchi takımının davetlisi olarak bu ülkeye giden yıldız futbolcu, Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te basın toplantısı düzenledi.

Samuel Eto'o, Özbek Kuruvchi kulübüyle transfer konusunda görüşmelerde bulunduğunu ifade ederek, söz konusu transfer konusundaki görüşmelerin devam ettiğini belirtti.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Eto'o, daha düne kadar tatilde olduğunu, bugün de Taşkent'e geldiğini ve burada olmaktan memnun olduğunu dile getirirken, Özbek Kuruvchi kulübü yöneticileriyle olan görüşmelerde, kulübün hedeflerinin çok büyük olduğunu gördüğünü kaydetti.

Eto'o, henüz Barcelona'dan ayrılma konusunda kesin karar vermediğini, ancak birçok kulüpten teklifler aldığını kaydederek, hafta sonu Barcelona'da olacağını ve mevcut tüm teklifleri değerlendirerek son kararını vereceğini söyledi.

Gazetecilerin sorusu üzerine Eto'o, Türkiye'den Fenerbahçe kulübünden de teklif aldığını belirterek, bu teklifi de Barcelona'ya dönünce değerlendireceğini kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*